Відповіді на гру 640 слів на всі рівні - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Продовжуючи огляд ігор на логічне та асоціативне мислення, хочу розповісти читачеві про гру «640 слів» від розробника Nebo Apps. У ній гравцеві доведеться добряче помізкувати, адже незважаючи на уявну простоту геймплея, гра досить складна для проходження, і в деяких випадках гравцеві доведеться добре напружитися для досягнення потрібного результату. У цій статті я розповім, що це за гра 640 слів, повідаю про особливості ігрового процесу, а також подам відповіді до гри 640 слів на всі рівні.


Гра 640 слів


Зміст статті:

 • 1 Що за гра 640 слів
 • 2 Як грати в гру 640 слів
 • 3 Відповіді до рівнів гри 640 слів
 • 4 Відповіді на 1 рівень:
 • 5 Відповіді на 2 рівень:
 • 6 Відповіді на 3 рівень:
 • 7 Відповіді на 4 рівень:
 • 8 Відповіді на 5 рівень:

 • Що за гра 640 слів

  Гра 640 слів – це цікава головоломка для людей, що люблять розмірковувати, аналізувати і зіставляти. У ній необхідно зібрати два асоціативних слова з розташованих внизу екрану букв до кожної запропонованої картинці. З проходженням кожного ігрового рівня складність гри буде зростати, але при цьому з кожним правильною відповіддю в 640 слів ви будете заробляти ігрові монети, на які зможете купити різні ігрові підказки («показати дві букви», «показати одне слово»). Також ви зможете безкоштовно перетасувати всі букви, ну і, звичайно ж, купити ігрові монети за реальні гроші.


  Не забуваємо використовувати підказки


  При цьому дати відповіді до гри 640 слів на всі рівні буде досить складним завданням, і вам безперечно може знадобитися допомога. Таким «добрим чарівником» побуду я, і нижче перерахую всі відповіді на гру 640 слів, необхідні для проходження цієї захоплюючої головоломки.

  Як грати в гру 640 слів

  Тепер гра доступна для платформи Android (скачати можна ось тут). Завантажте її до себе на пристрій, встановіть і запустіть. Виберіть потрібну мову, увімкніть або вимкніть звук (іконка внизу зліва) і тапніте на значок джойстика («грати»).

  Потім натисніть на кнопку першого рівня і приступайте до розгадки відповідей у грі. Зверху ви побачите дві картинки, трохи знизу рядки під потрібні слова, а ще нижче сполучення букв, з яких вам необхідно складати асоціативні слова до картинок.


  Вибираємо варіанти…


  До кожної картинці потрібно скласти два слова, після яких картинка змінюється на нову, і все починається спочатку. Відгадки на всі рівні гри 640 слів для всіх рівнів дати буде важкувато, і гравцеві знадобиться вся його терпіння, а також хороші аналітичні здібності, щоб пройти хоча б кілька рівнів.


  Розмірковуємо над відповідями


  Всього в грі 20 рівнів, на кожному рівні 16 картинок, і відповідно на кожну картинку припадає 2 слова (всього 32 слова на рівень).

  У середині поєднання букв розташована кнопка із знаком запитання. Натискання на неї активізує режим підказок. Як вже згадувалося, підказки до гри 640 слів можна придбати як за ігрові монети, так і за реальні гроші

  Відповіді до рівнів гри 640 слів

  Для тих, хто застряг на якомусь із рівнів гри, я перерахую правильні рішення до гри 640 слів на всі рівні. Отже, тримайте вірні відповіді до гри 640 слів.


  Гра в слова


  Відповіді на 1 рівень:

  Відповіді на 2 рівень:

  Відповіді на 3 рівень:

  Відповіді на 4 рівень:

  Відповіді на 5 рівень:

  я перерахував відповіді для проходження гри 640 слів для всіх рівнів. Тим користувачам, хто застряг на якомусь із рівнів і не може просунутися далі, я раджу скористатися викладеними вище підказками, і продовжити проходження цієї чудової гри. Думайте, міркуйте, розвивайте свій мозок за допомогою цієї захоплюючої гри, грайте та вигравайте!

  Рекламний блок