Як видалити програму з комп'ютера - все про комп'ютери

Рекламний блок

В процесі експлуатації комп'ютера на ньому неминуче накопичуються не потрібні програми. Не рідко користувач встановлює програму, запускає її один раз і після цього перестає використовувати. В результаті такі програми накопичуються на системному розділі і займають вільне місце. Зараз ми розглянемо кілька способів, як видалити програму з комп'ютера і звільнити зайняте місце.


Спосіб № 1. Видаляємо програму через Панель управління.

найпростіший і вірний спосіб видалення програм з комп'ютера це видалення через Панель управління. Відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Видалення програм».

Також ви можете відкрити меню Пуск або стартовий екран (якщо у вас Windows 8) і ввести в пошук фразу «видалення програм». Після чого система запропонує вам відкрити потрібний розділ Панелі управління.

Отже, після відкриття вікна «Видалення програм» перед вами з'явиться список всіх встановлених програм на вашому комп'ютері. Тут слід виділити програму, яку ви хочете видалити з комп'ютера, і натиснути на кнопку «Видалити».

Після цього перед вами з'явиться інсталятор програми, з допомогою якого можна буде видалити дану програму. У деяких випадках кнопка «Видалити» у списку програм може називатися «Видалити/Змінити». Це не принципово, все одно натискаєте на неї і далі дотримуйтесь інструкцій інсталятора програми.

Спосіб № 2. Запуск дєїнсталлятора з папки програми.

Другий спосіб це ручний запуск дєїнсталлятора з папки програми. Відкрийте папку «C:\Program Files» (або теку C:\Program Files (x86)) і знайдіть нам папку з програмою, яку ви хочете видалити з комп'ютера. У цій папці повинен бути EXE-файл для видалення програми. Зазвичай він називається Uninstall або uninst.

Після цього запуститься деінсталятор, за допомогою якого ви зможете видалити цю програму.

Спосіб № 3. Видалення програм за допомогою спеціальних програм для видалення.

Також ви можете використовувати спеціальні програм для видалення програм і очищення комп'ютера. Наприклад, програми можна видаляти за допомогою програми CCleaner. Для цього запустіть CCleaner і перейдіть в розділ «Сервіс – Видалення програм».

Тут слід виділити програму для видалення і натиснути на кнопку «Деинсталяция», після чого слідувати вказівкам інсталятора програми.

Також можна використовувати програму Revo Uninstaller. Дана програма вміє видаляти програми повністю. Після такого видалення не залишається ніяких записів у реєстрі або файлів. Також Revo Uninstaller буде корисний якщо програма не видаляється стандартними засобами.

Рекламний блок