Як поміняти картинку привітання Windows 7 - все про комп'ютери

загрузка...

Операційна система Windows 7 дає небагато можливостей для налаштування інтерфейсу операційної системи під себе. Але, якщо у вас є бажання зробити інтерфейс вашої операційної системи більш унікальним, то у вас все ж є кілька варіантів. Наприклад, ви можете змінити картинку привітання в Windows 7. У цьому матеріалі ми розповімо саме про це.

Якщо вам цікаво, як поміняти картинку привітання Windows 7, то у вас є два варіанти: зробити все в ручну або скористатися спеціальними програмами. Розглянемо для початку перший варіант.


Крок № 1. Вносимо правки у реєстр Windows 7.

Перше, що потрібно зробити, це відкрити реєстр Windows 7 і перейти в розділ HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\Background. В цьому розділі повинен бути параметр OEMBackground зі значенням «1». Даний параметр дозволяє змінювати картинку привітання Windows 7.

Якщо параметра OEMBackground має значення «0», то міняємо його на «1». Якщо ж такого параметра немає взагалі, то його потрібно створити. Створіть параметр DWORD (32 біта) з назвою «OEMBackground» і привласніть йому значення «1».

Після того як в розділі реєстру HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\Background з'явився параметр OEMBackground зі значенням «1», можна переходити до наступного кроку.

Крок № 2. Готуємо картинку для екрану вітання Windows 7.

Для того щоб поміняти картинку екрану вітання нам потрібна картинка, яка буде відповідати деяким вимогам:

 • Картинка повинна мати дозвіл 1024 на 768 точок. Навіть є у вашого монітора інше дозвіл, для екрану вітання все одно потрібно використовувати такий дозвіл.
 • Зображення має бути у форматі JPG, а її розмір не повинен перевищувати 256 кілобайт.
 • Картинка повинна називатися «backgroundDefault.jpg».
 • Виберіть відповідну картинку, обріжте до розміру 1024x768 і збережіть у форматі JPG. Якщо розмір картинки, що вийшла буде перевищувати 256 кілобайт, то повторіть всі дії, змінивши налаштування стиснення JPG. Але, як правило, цього не потрібно. Для такого невеликого дозволу 256 кілобайт більш ніж достатньо. Також не забудьте перейменувати вашу картинку «backgroundDefault.jpg».

  Крок № 3. Перенесіть зображення в папку backgrounds.

  Далі, для того щоб поміняти картинку привітання Windows 7 нам потрібно відкрити папку C:\Windows\System32\oobe\info\backgrounds. Найчастіше в папці oobe немає папки info. У цьому випадку створюємо папку info, відкриваємо її і створюємо папку backgrounds. Таким чином, у нас виходить такий шлях до папки: C:\Windows\System32\oobe\info\backgrounds. Після цього скопіюйте нашу підготовлену картинку в цю папку.

  Всі, якщо ви все зробили правильно, то картинка привітання повинна зміниться. Натисніть Пуск – Змінити користувача для того, аби подивитися на нову картинку.

  Зміна картинки привітання з допомогою програм

  Також ви можете змінити картинку приветсвия Windows 7 за допомогою спеціальних програм. Однією з таких програм є Windows 7 Logon Background Changer.

  Користуватися даною програмою дуже просто. Все що вам потрібно зробити, це натиснути на кнопку «Choose a folder» і вибрати папку з картинками. Після цього ви зможете подивитися, як буде виглядати ваш екран привітання з тієї чи іншої картинкою. Після того як ви виберете потрібну картинку залишиться натиснути на кнопку «Apply» і програма встановить дану картинку на ваш екран привітання.

  загрузка...
  загрузка...