PowerPoint (Повер поінт) онлайн зробити презентацію безкоштовно - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Проведення презентацій вже давно є непорушним атрибутом не тільки освітніх установах, але і в багатьох сферах бізнесу. Демонстрація бізнес-стратегії і тактики, залучення зовнішніх коштів, навчання, захист проекту та інші цілі – все це реалізується з допомогою ілюстрації слайд-шоу, спрямованих на вирішення безлічі ділових завдань. Найбільш відомим інструментом для створення презентацій є Power Point – відомий програмний старожил, перша версія якого датується ще 1987 роком. І хоча з тих пір програма пережила не одну модифікацію (нині пропонується вже 15 версія продукту), все більшу популярність на ринку набувають мережеві модифікації і альтернативи Повер Поінт, пропонують створення презентацій онлайн. У цій статті я розповім, як зробити c PowerPoint онлайн презентацію безкоштовно, які онлайн-альтернативи до останнього існують, і як з ними працювати.


Створюємо документ


Зміст статті:

 • 1 1. Створити презентацію безкоштовно з Повер поінт онлайн
 • 2 2. Аналог PowerPoint у створенні слайд-шоу - Google Slides
 • 3 3. Створення і редагування презентацій з PowToon
 • 4 4. Visme дозволяє зробити креативні презентації
 • 5 5. Створюйте красиві слайди з Zoho
 • 6 Висновок

 • 1. Створити презентацію безкоштовно з Повер поінт онлайн

  Якщо вам необхідно швидко створити презентацію для будь-яких цілей, тоді немає прямої необхідності встановлювати платну версію програми PowerPoint на ваш ПК. Можна скористатися безкоштовною версією PowerPoint онлайн без реєстрації, люб'язно наданої компанією Microsoft, і в яку можна потрапити, використовуючи, наприклад, дані свого облікового запису Skype.


 • Щоб скористатися функціоналом даного ресурсу перейдіть на нього https://office.live.com/start/PowerPoint.aspx;
 • Натисніть на кнопку «Увійти за допомогою облікового запису Microsoft, введіть свій логін в Скайпі і пароль (можливо, доведеться пройти процедуру погодження паролів);
 • Натисніть на «Нова презентація» і ви перейдете в режим створення презентацій.
 • Як відомо, подібні презентації складаються з набору слайдів, які можна організувати різним чином (тексти, графіка, тексти плюс графіка і так далі). Панель управління даної онлайнової версії Повер поінт порівняно зі стандартною версією трохи спрощена, тим не менш, тут є весь необхідний інструментарій для створення потрібних вам слайдів.


  Інтерфейс онлайн версії інструменту PowerPoint


  Якщо ви хочете завантажити вже готову презентацію, то її необхідно для початку помістити в OneDrive – хмарне сховище компанії Microsoft (Файл – Відкрити – Додаткові відомості про OneDrive). Вже там буде необхідно завантажити потрібний вам файл, натиснути на «Редагувати презентацію» і вибрати опцію «Редагувати у браузері».

  У цілому ж процес створення і збереження слайдів не особливо відрізняється від звичайного «джентельменського набору функцій PowerPoint, всі бажаючі можуть скористатися наявними тут функціоналом, а потім і зберегти створений файл презентації спочатку у хмару, а потім і до себе на ПК.  2. Аналог PowerPoint у створенні слайд-шоу - Google Slides

  Компанія Гугл також пропонує онлайн інструментарій, що дозволяє створювати презентації в мережі, під назвою Google Slides. Для роботи з зазначеним сервісом потрібно мати аккаунт Гугл (якщо у вас його немає, значить, його буде необхідно створити). При цьому декларується можливість створення презентацій навіть на мобільних пристроях, включаючи підтримку колективного редагування на відміну від Повер Поінт.

 • Для роботи з цим сервісом перейдіть за вищезазначеним посиланням, натисніть на кнопку «Відкрити Google Презентації».
 • Натисніть на біле віконце з плюсиком зліва («Start a new presentation» - почати нову презентацію) і ви перейдете в режим створення презентацій.
 • Функціонал тут досить простий, тим не менше, є всі необхідні в такому випадку базові інструменти.

 • Створюємо презентацію з Google


  Після закінчення створення презентації натисніть на «File» (Файл) виберіть опцію «Download as» (скачати) і визначитеся з типом файлу вашої презентації (pptx, pdf, txt, jpeg і так далі) для збереження цього файла до себе на ПК.

  3. Створення і редагування презентацій з PowToon

  Ще один безкоштовний англомовний сервіс для створення презентацій онлайн, володіє спрощеним функціоналом і схожий з PowerPoint.

 • Для початку роботи з ним необхідно перейти на даний ресурс https://www.powtoon.com/;
 • Натиснути на кнопку «Start now» трохи нижче, та виконати вхід з одного з аккаунта в соціальних мережах (або пройти процедуру реєстрації);
 • Після проходження реєстрації вам необхідно буде визначитися зі стилістикою презентацій (виберіть, наприклад, «Build your story scene by scene» - побудувати вашу історію сцена за сценою), потім її спрямованістю (наприклад, «Professional») і ви перейдете в режим створення презентації.

 • Сервіс PowToon


  Після того, як ви заповните інформацією слайди натисніть «Continue» зверху і дочекайтеся обробки презентації. Зберегти презентацію ви зможете, натиснувши на кнопку «Export» праворуч.

  4. Visme дозволяє зробити креативні презентації

  Якщо представлений список з інструментів для створення слайдів на ряду з Повер Поінт вам не підійшов. Тоді скористайтеся онлайн-сервісом для презентацій Visme, він пропонує вам можливість створити презентацію онлайн.

 • Для початку роботи з сервісом виконайте перехід на нього, натисніть на кнопку «GET STARTED NOW» і пройдіть просту реєстрацію (або використовуйте дані вашого облікового запису на «Фейсбук»).
 • Потім ви будете перенаправлені на стартову сторінку, і вас запитають, що ви ходите створити (What would you like to create?).
 • Виберіть «Presentation», потім, наприклад, «Title» (натисніть на кнопку «Select» в середині даного віконця). Ви перейдете в режим редагування даної презентації.
 • Зліва будуть розташовані інструменти для роботи з текстом і з графікою, а праворуч – можливість додавання нових слайдів (із заздалегідь заданими шаблонами розміщення об'єктів на слайді).

 • Створюємо слайд документ з Visme


  Після створення презентації натисніть на «Publish», перейдіть на вкладку «Download» і збережіть вашу презентацію до себе на ПК.

  5. Створюйте красиві слайди з Zoho

  Онлайновий англомовний редактор для створення презентацій Zoho в чомусь нагадує PowerPoint і Google Slides, володіючи простим і зручним функціоналом.

 • Для роботи з ним перейдіть на даний ресурс, натисніть на кнопку «Create Presentation».
 • Пройдіть швидку реєстрацію через е-мейл, і ви потрапите у вікно створення презентацій.
 • Визначитеся з темою презентації та натисніть на «Ок» внизу праворуч.
 • Потім вам буде запропоновано безпосередньо створити потрібну презентацію (нові слайди створюються шляхом натискання на кнопку « Слайд» ліворуч), а потім, після її створення, натисніть «Файл» - «Експорт» і збережіть презентацію на жорсткий диск вашого ПК.

 • Сервіс Zoho


  Висновок

  Крім можливостей зробити презентацію безкоштовно онлайн PowerPoint, існують також ряд сервісів, що дозволяють створювати презентацій онлайн. У більшості своїй вони мають англомовний інтерфейс, що може утруднити для деяких користувачів ефективну роботу з ними. Тим не менш, перерахованих мною мережевих ресурсів буде цілком достатньо для створення презентацій онлайн, без необхідності завантажувати та встановлювати на ваш ПК чергову версію відомої програми Повер Поінт.

  загрузка...
  загрузка...