Як відкрити Панель управління Windows 10 - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Панель управління – важливий сервіс, який дозволяє отримувати доступ до багатьох програм і налаштовувати комп'ютер на свій смак. Однак, багато недосвідчені користувачі Windows 10 можуть не знати, де його шукати. Саме тому виникає питання, як відкрити Панель управління Windows 10. Існує кілька способів, за допомогою яких можна зайти в цей сервіс.


Зміст статті:

 • 1 Варіант 1. Командний рядок «Виконати»
 • 2 Варіант 2. Контекстне меню і пошук
 • 3 Висновок

 • Варіант 1. Командний рядок «Виконати»

  Один з найбільш простих способів, які допоможуть відкрити панель управління, це вікно «Виконати». Ця утиліта вбудована в кожну операційну систему і виконує лише одну функцію. Вона дозволяє відкривати програми легко і швидко.


  Для початку потрібно викликати вікно, натиснувши одночасно кнопки Win R. Тепер повинен з'явитися на екрані сервіс «Виконати». У ньому є одна строчка, біля якої написано «Відкрити». У неї потрібно ввести слово Control, за допомогою якого можна відкрити потрібну панель. Вона повинна з'явитися відразу, як тільки користувач натисне на «Ок».

  Є ще один схожий варіант, який призначений для більш просунутих користувачів. Для цього потрібно відкрити знову, вікно Виконати в порожнє поле якого необхідно вписати ось це: shell:ControlPanelFolder. Тут важливо не зробити помилки, так як будь-яка неправильна буква призведе до того, що нічого не вийде. Якщо все зроблено вірно, то Панель управління Windows 10 сама відкриється після натискання на Enter.


  Варіант 2. Контекстне меню і пошук

  Наглядові користувачі могли помітити, що ще в Windows 8 з'явилося зручне контекстне меню. Воно містить більшість необхідних сервісів ОС, до яких часто необхідно мати швидкий доступ. Власне, серед них є і Панель управління.


  Щоб відкрити контекстне меню, необхідно навести мишку на значок «Пуск» і клацніть на ньому правою кнопкою мишки. Тепер з'явиться список програм, які можна відкрити прямо звідси. Залишається тільки знайти серед них Панель управління і натиснути на неї.

  До речі, контекстне меню можна викликати за допомогою натискання "гарячих клавіш". Згорнувши всі програми і вийшовши на робочий стіл, необхідно утримувати клавіші Windows X. Саме вони і викликають цей сервіс.

  Більш довгим, але дієвим варіантом є стандартний пошук. Їм рекомендується користуватися, якщо з якихось причин інші варіанти не вдалося застосувати. Потрібно всього лише зайти в Пуск і вибрати там рядок пошуку.
  В неї можна ввести або Панель управління, або просто Control. Перший варіант, який висвітиться, і буде потрібним. Інші обирати не слід, так як вони, швидше за все, відкриються через інтернет-браузер. А це зовсім не те що треба.

  Висновок

  Який з цих способів використовувати – кожен чоловік може вирішувати самостійно. Будь-який з них повинен допомогти відкрити Панель управління, яка часто необхідна, якщо виникають проблеми з комп'ютером. Якщо ж щось не вийшло, то слід звернутися за допомогою до більш досвідчених користувачів, для яких не складе труднощів знайти потрібний сервіс.

  Рекламний блок