Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Соціальна мережа «Однокласники» є однією з найбільш популярних мереж на пострадянському просторі, кількість її користувачів перевищує цифру в 200 мільйонів осіб, а відвідуваність сайту складає більше 70 мільйонів відвідувачів на добу. Серед наявних переваг сайту «ОК» користувачі виділяють наявність на сайті музичного функціоналу, що дозволяє прослуховувати різні аудіо композиції. При цьому можливості «Однокласників» не дозволяють скачувати вподобану музику до себе на ПК, тим самим обмежуючи користувача необхідністю знаходитися на сайті під час прослуховування улюбленого треку. У цьому матеріалі я розповім, як скачувати музику з Однокласників на комп'ютер, і які способи нам в цьому допоможуть.


Завантажуємо пісні з Однокласників на ПК


Зміст статті:

 • 1 Шість основних способи завантаження треків з Однокласників
 • 2 Спосіб №1. Помічник SaveFrom.net
 • 3 Спосіб №2. OkTools збереже весь плейлист з OK на ПК
 • 4 Спосіб №3. Розширення для скачування музики «OK Saving audio» для браузера Chrome
 • 5 Спосіб №4. Плагін«MusicOK» завантажить улюблену пісню для браузера Chrome
 • 6 Спосіб №5. Додаток «Audio Downloader Prime» для браузера Firefox
 • 7 Спосіб №6. Використовуйте стандартні можливості вашого браузера для завантаження аудіо файлів
 • 8 Висновок

 • Шість основних способи завантаження треків з Однокласників

  Існують два основних способи скачати музику з ОК до себе на комп'ютер. Найлегший – це встановити до себе на ПК різні утиліти (розширення для браузера), що доповнюють функціонал «Однокласників» кнопкою для скачування потрібної вам композиції. Це не вимагає спеціальних умінь від користувача, скачування треку відбувається за пару кліків, користуватися такими програмами легко і зручно.


  Завантажуємо вподобану музику з сайту «Однокласники»


  Другий спосіб передбачає знання, як мінімум, алгоритму послідовності дії, дозволяючи «витягнути» потрібний трек з кешу вашого браузера. Даний спосіб припускає повторення ряду шаблонних дій, освоївши які можна зберігати на ПК вподобану музику без звернення до функціоналу сторонніх програм.

  читайте Також: Як обійти блокування Вконтакте, Однокласники, Яндекс, Майл.ру в Україні.

  Перейдемо до безпосереднього опису завантаження музики з Однокласників на PC.


  Спосіб №1. Помічник SaveFrom.net

  Напевно, самий простий і доступний спосіб завантажити музику з Однокласників. Досить встановити програму SaveFrom.net до себе на комп'ютер, і при наведенні курсору на вподобану музичну композицію в «Однокласниках», ви побачите праворуч зелену кнопку зі стрілочкою, натиснувши на яку ви зможете завантажити вподобану пісню.


  Натисніть на зелену кнопку в рядку програвання для завантаження на ПК потрібного треку


 • Для установки даної програми перейдіть на сайті ru.savefrom.net.
 • Натисніть на кнопку «Скачати», і завантажте програму собі на комп'ютер.
 • Після установки перейдіть на сайт ОК, і насолоджуйтеся функціоналом SaveFrom, завантажуючи вподобані вам треки.
 • Спосіб №2. OkTools збереже весь плейлист з OK на ПК

  Розширення OkTools дозволяє додати нові функції на сайт «Однокласників», дозволяючи істотно розширити функціонал останнього. Серед можливостей «OkTools» миттєва установка нових статусів, нові теми оформлення, завантаження сподобалася музики, голосового введення тексту і багато іншого.

 • Для реалізації функції збереження сподобалася музики перейдіть на сайт oktools.ru і натисніть на більшу кнопку «Встановити зараз» праворуч для установки розширення.
 • Після установки перейдіть на сайт ОК (можливо доведеться перезавантажити ваш браузер).
 • Тепер на екрані прослуховування музики, поряд з кнопкою «Play» програється композиції, з'явиться кнопка для збереження на комп'ютер улюбленого треку.

 • Використовуйте розширення OKtools для завантаження музики з «ОК»


  Рекомендую: Обхід блокування LinkedIn.

  Спосіб №3. Розширення для скачування музики «OK Saving audio» для браузера Chrome

  Розширення «OK Saving audio» для браузера Google Chrome також дозволяє додати на сайт кнопку для збереження музики. Якщо ви користувач даного браузера, тоді просто перейдіть в магазин розширень Хром OK Saving audio, натисніть «Встановити», і встановіть дане розширення на ваш браузер.

  Тепер, по переходу на сайт «Однокласники» ви побачите кнопку для скачування в рядку потрібної вам аудіокомпозиції.


  Розширення «OK Saving audio» дозволимо вам загружить музику з ОК до себе на комп'ютер


  Цікаво: Завантажити плагін для перегляду відео в інтернеті на комп'ютер.

  Спосіб №4. Плагін«MusicOK» завантажить улюблену пісню для браузера Chrome

  Механізм дії даного розширення схожий з вищеописаним розширенням «OK Saving». Переходьте в магазин розширень Хром MusicOK, тиснете на «Встановити», і, після установки користуєтеся можливостями даного розширення для того, щоб скачати музику з Однокласників до себе на ПК.


  Використовуйте розширення MusicOK для браузера Google Chrome


  Спосіб №5. Додаток «Audio Downloader Prime» для браузера Firefox

  Як випливає з його назви, це розширення використовується для збереження вподобаних аудіокомпозицій з різних сайтів, і призначене воно для браузері «Mozilla Firefox».

 • Для роботи з даним розширенням перейдіть в магазин розширень Firefox Audio Downloader Prime, і встановіть зазначене розширення до себе в браузер.
 • Потім перейдіть на сайт «однокласників», запустіть відтворення вибраної пісні, а потім клацніть на кнопку додатки у меню браузера праворуч.
 • Ви отримаєте можливість завантажити цей трек до себе на ПК.

 • Використовуйте розширення Audio Downloader Prime для Mozilla Firefox


  Спосіб №6. Використовуйте стандартні можливості вашого браузера для завантаження аудіо файлів

  Як я вже згадував вище, існує можливість зберігати сподобався трек з ОК за допомогою функціоналу вашого браузера, без необхідності встановлювати ззовні будь-які програмні продукти. Спосіб був випробуваний на браузері Google Chrome, що дозволяє ідентифікувати музичний трек в кеші браузера, а потім і зберегти його до себе на ПК.

  Для реалізації цього перейдіть на сторінку з музикою в ОК, але ніяких треків не запускайте. Встановіть курсор на будь-яке порожнє місце даної сторінки, клацніть правою клавішею миші та виберіть у меню «Перегляд коду елемента».


  виберіть У меню «Перегляд коду елемента»


  Відкриється службова консоль, в ній виберіть вкладку «Network» (мережа). Тепер запустіть вподобану пісню, і зверніть увагу на появу в консолі нових пунктів з типом файлу «audio/mpeg» (тип файлу можна подивитися в колонці «type»).


  Зверніть увагу на тип «audio/mpeg» у стовпчику «type»


  Клікніть за адресою такого файлу (крайня ліва колонка), і в меню виберіть пункт «Open link in new tab». Зазвичай після цього або відразу почнеться завантаження потрібного файлу на комп'ютері, або ви зможете вибрати, куди зберегти даний музичний файл.


  «Open link in new tab» для завантаження файлу на ПК


  Висновок

  З допомогою зазначених мною способів ви досить легко зможете зберегти музику з соціальної мережі Однокласники на свій комп'ютер. Найбільш простим способом є установка помічника SaveFrom.net, який додасть кнопку для завантаження вподобаної вам композиції у функціонал «ОК». Також, при бажанні, варто скористатися іншими переліченими вище методами, вони довели свою ефективність в абсолютній більшості випадків.

  Рекламний блок