Чому iPhone перезавантажується при зарядці - комп'ютерна допомога

Рекламний блок

Якщо ваш iphone перезавантажується при зарядці, це може доставити масу незручностей. Приміром, вам дзвонять, а ви не можете прийняти важливий дзвінок і поспілкуватися з співрозмовником.

Чи ж вам потрібно терміново виконати якусь операцію, а телефон то вимикається, то включається. Та й взагалі, просто неприємно, що така дорога і корисна річ живе своїм життям і не виконують своїх функцій.


Крім того, те, що ваш улюблений гаджет починає перезавантажуватися при зарядці – лише перший сигнал. Якщо нічого не робити, незабаром iphone 4s постійно почне перезавантажуватися, навіть без підключення до мережі живлення. І чим довше ви будете зволікати з ремонтом, тим серйознішими будуть ставати дефекти. В чому може бути причина подібної проблеми і чи можна її якось вирішити самостійно?


Фото: зовнішній вигляд айфона


Можливі причини

самостійно Діагностувати несправність телефону, тим більше такого складного пристрою як iphone, неможливо, якщо ви не є професійним майстром з ремонту мобільних пристроїв і у вас немає потрібного обладнання.


Фото: ремонт телефону


Є кілька причин, за якими айфон може вимикатися і включатися при зарядці від мережі, але яка з них – саме ваш випадок, встановити без допомоги фахівця буде важко.

можна Замінити будь-яку деталь, але довіряти цю роботу рекомендується фахівця:

 • акумуляторна батарея телефону зносилася. Це найбільш поширена причина iphone 6, виправити яку найпростіше. Справа в тому, що з часом все батареї втрачають свою первісну ємність внаслідок накопичення власного ресурсу енергії. Це нормальне явище – не нормально, якщо з вашим телефоном це відбувається дуже часто. Тоді вам потрібно переглянути свою власну манеру експлуатації достатньо чутливого гаджета. Можливо, ви використовуєте занадто інтенсивно його ресурси і можливості;


  Фото: згоріла батарея


 • зі своїми функціями не справляється процесор. Ця проблема значно складніша. Власне, розбиратися, що саме вийшло з ладу в процесорі і намагатися усунути дефект своїми руками, безглуздо. Без допомоги професіонала все одно не впоратися;
 • ушкодження є в підсилювачі потужності. Ця деталь споживає дуже багато енергії. З-за цього телефон перегрівається, виникають збої і він починає автоматично вимикатися і перезавантажуватися;
 • всередину пристрою потрапила волога. В цьому випадку страждає друкована плата і її доріжки, наскільки серйозні пошкодження – знову ж може визначити тільки майстер;


  Фото: iPhone залитий водою


 • телефон падав або був придавлений. Від удару чи тиску з ладу може вийти будь-який з внутрішніх компонентів телефону;
 • можливо, ви підключалися до комп'ютера і качали якісь нові програми або їх скорочені версії на свій телефон. Це теж може послужити причиною несправності батареї.

 • Забули пароль роутер? Читайте статтю, як поміняти ім'я і пароль на wifi роутер.

  Не знаєте, як налаштувати роутер ZTE ZXA10 F660. Читати тут.

  Що робити, і чи можливо усунути проблему

  В більшості випадків, якщо телефон моделі iphone 4 не був повністю залитий водою або роздавлений автомобілем, неполадки усуваються протягом півгодини. Досвідчений майстер проведе діагностику за п'ятнадцять хвилин і зможе чітко сказати, що саме викликає перезавантаження телефону під час підзарядки, і як з цією проблемою боротися.

  Якщо вся справа в износившейся батареї, то її можна легко замінити в лічені секунди – зазвичай в майстернях завжди є в наявності деталі на кожну модель, не доведеться навіть замовляти її і чекати доставки.

  Відео: Що робити, якщо ваш Iphone включається

  Трохи складніше йде справа з процесором. Якщо він вийшов з ладу – неважливо, з яких причин, - має сенс відразу ж міняти його на новий. Це більш копітка робота, що вимагає знання пристрою і акуратності. Однак для хорошого фахівця і вона не складе жодної проблеми. Якщо потрібно, ви можете замовити терміновий ремонт і вже через півгодини забрати свій оновлений айфон.

  Якщо телефон моделі iphone 5 трохи змок, всередину потрапила волога і друкована плата зіпсувалася, її можна врятувати. В крайньому випадку, її замінюють новою. Це стандартна ремонтна процедура, доступна практично в кожній майстерні.


  Фото: розбирання пристрою


  Досвідчений майстер проведе діагностику і заміну деталей в лічені хвилини

  Те ж саме можна сказати і про будь-яких інших механічних пошкодженнях після удару або падіння. Що саме підлягає заміні, може визначити тільки після майстер діагностики.

  Коли можна обійтися без послуг сервісного центру? Тільки в тому випадку, якщо збій в програмному забезпеченні або налаштуваннях.

  Перевірити це дуже легко:

 • візьміть пристрій і трохи вигніть його. Якщо після цього телефон відключився – вам потрібна допомога майстра.
 • продовжує працювати – скористайтеся наступним радою;
 • якщо проблема постійної перезавантаження при підключенні зарядного пристрою виникла з iphone 3gs, можна спробувати її з допомогою повного скидання пам'яті і перевстановлення iOS. Іноді це допомагає. Якщо ж навіть після повного відновлення всіх установок і видалення всіх завантажених програм проблема не зникла, нічого не поробиш, вам потрібно довірити свій телефон майстрам найближчого сервісного центру;
 • і остання порада: якщо ви зовсім недавно придбали свій айфон – припустимо, минуло менше місяця, - а він вже почав барахлити, зокрема, включатися, вимикатися і перезавантажуватися при підзарядці, найімовірніше, що вам підсунули бракований гаджет. Має сенс як можна швидше звернутися в той магазин або салон, де ви придбали пристрій, і вимагати повернення грошей або заміни.

 • Повна настройка роутера. Читати статтю, настройка роутера D-LINK DSL-2640U Ростелеком.

  Як налаштувати роутер TP LINK WR741ND? Докладно тут.

  Як в Опері зробити експрес панель стартовою. Далі.

  В цьому випадку час – ваш ворог. Чим більше часу пройшло з моменту покупки, тим складніше вам буде довести, що несправність була спочатку, а не виникла внаслідок перегріву телефону, потрапляння на нього вологи, механічних пошкоджень і т. д.

  Як показує практика, майже у всіх власників нових моделей Айфон не виходить позбутися проблеми самостійно. Навпаки, до вже існуючих додаються додаткові після спроб самодіагностики і ремонту. Тут можна порадити не витрачати даремно свій час і нерви, а відразу віднести зіпсоване пристрій в майстерню.

  Там з такими проблемами, як мимовільна перезавантаження телефону, стикаються досить часто, і швидко приведуть ваш iphone в норму – за помірну плату, якщо порівнювати з вартістю нового гаджета.

  Рекламний блок