Код помилки 490 у Плей Меркет - як виправити - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Деякі з користувачів пристроїв на ОС Android, при спробі завантажити будь-який додаток з Плей Маркет, можуть зіткнутися з повідомленням, що інформує про неможливість завантаження потрібного додатка помилка 490. У цій статті я розповім, що за код помилки 490, і як виправити помилку 490 в Play Market. Також може виникати помилка DF-DLA 15, як її виправити читайте тут.


Помилка 490


Зміст статті:

 • 1 Що це за помилка 490 в Google Play
 • 2 Як виправити помилку 490
 • 3 Крок 1. Перевірте якість свого інтернету
 • 4 Крок 2. Очищаємо дані і кеш системних додатків
 • 5 Крок 3. Зупиняємо або видаляємо нещодавно завантажені програми
 • 6 Крок 4. Видаляємо наш аккаунт в Гугл
 • 7 Крок 5. Використовуємо повний скидання налаштувань пристрою
 • 8 Висновок

 • Що це за помилка 490 в Google Play

  Звичайно, помилка 490 зазвичай тісно корелює з проблемами зв'язку вашого пристрою (network connection issues). Також вона виникає у разі установки на телефон певних додатків (наприклад, Xunlei download engine), а також у разі збою деяких службових програм, що відповідають за завантаження додатків з Плей Маркет (Google Play Market, Google Services Framework, Сервіси Гугл Плей).


  Англомовний текст помилки зазвичай звучить як «(назва програми) could not be downloaded due to an error (490)», що в перекладі означає «Додаток не може завантажене з-за помилки 490».

  Як виправити помилку 490

  Для виправлення даної проблеми в Плей Маркет необхідно виконати ряд дій, які я опишу нижче. Але для початку спробуйте просто перезавантажити ваше Андроїд пристрій, а також трохи почекати (можуть бути тимчасові проблеми з серверами), іноді це допомагає вирішити проблему. Отже.

  Крок 1. Перевірте якість свого інтернету

  Якщо ваш інтернет нестабільний, працює з перебоями або швидкість його іноді істотно падає, тоді, можливо, варто подумати над зміною провайдера або над переходом на більш швидкий інтернет-пакет.


  Крок 2. Очищаємо дані і кеш системних додатків

 • Для виправлення помилки 490 дотримуйтесь інструкції. Переходимо в налаштування нашого пристрою, йдемо в «Програми».
 • Потім переходимо у вкладку «», шукаємо у списку Play Market, тиснемо на нього.
 • А потім в налаштуваннях програми по черзі натискаємо на кнопку «Зупинити», «Видалити оновлення», «Стерти дані», «Очистити кеш».


  Очистити кеш


 • Потім, те ж саме проробляємо щодо додатків «Сервіси Google Play», «Google Services Framework» (в останнього додатка немає функції видалення оновлень).
 • Після вчинення цих дій перезавантажуємо пристрій і пробуємо знову скористатися Плей Маркет.
 • Крок 3. Зупиняємо або видаляємо нещодавно завантажені програми

  Якщо помилка 490 в Play Market у вас з'явилася зовсім недавно, і її виникнення співпало з завантаженням будь-якого нового додатка (зокрема, багато користувачів скаржилися на «Сервіс завантаження Xunlei», що викликає помилку 490), тоді варто зупинити або зовсім видалити подібні програми. Для цього зайдіть в налаштування гаджета, перейдіть в «Додатки», знайдіть там недавно встановлену програму, натисніть на неї, і в е налаштуваннях натисніть «Зупинити» або «Видалити».


  Крок 4. Видаляємо наш аккаунт в Гугл

  Якщо перераховані вище кроки не допомогли, тоді, можливо, варто подумати над повним видаленням вашого аккаунта в Гугл і створенням нового взамін. При цьому слід врахувати, що ваш прогрес в іграх, пов'язаний з даним записом, буде втрачений.

  Для здійснення цього йдемо в налаштування пристрою, знаходимо там «Облікові записи» а серед них Google, тиснемо на нього, заходимо туди, і, натиснувши на ім'я нашого аккаунта, вибираємо «Видалити обліковий запис» (Видалити обліковий запис).

  Після цього заходимо в Плей Маркет, реєструємо новий аккаунт Гугл, а потім пробуємо завантажити програму.

  Крок 5. Використовуємо повний скидання налаштувань пристрою

  Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло впоратися з помилкою 490, то можна використовувати повне скидання настройок смартфона. При цьому врахуйте, що ви втратите все, що було вами встановлено на телефоні, включаючи навіть телефонну книгу, тому такий спосіб варто використовувати лише в екстрених випадках.

  Для здійснення цього зайдіть в налаштування, перейдіть в «та Відновлення» і виберіть «Скидання». Зазвичай такий варіант допомагає виправити абсолютна більшість помилок з Плей Маркет.

  Висновок

  Звичайно, помилка 490 виправляється очищенням вмісту Кеша і даних описаних вище системних програм. Також можна спробувати зміну гугл-аккаунта в Плей Маркет, а також видалення інстальованих програм. Якщо ж нічого з перерахованого вам не допомогло, тоді можна подумати над скидання всіх налаштувань телефону, це допоможе відновити базовий варіант операційної системи зі стабільним і надійним функціоналом.

  Рекламний блок