Як видалити обліковий запис на Авіто - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Інтернет-майданчик для розміщення оголошення «Авіто» – одна з найбільш популярних в Росії. Кожен місяць її відвідують мільйони людей, розміщуючи на ній десятки мільйонів оголошень. При цьому у деяких користувачів може виникнути необхідність видалити на «Авіто» свій аккаунт. У цьому матеріалі я розповім, як видалити обліковий запис на Авіто, поясню, які інструменти для цього існують, а також розповім, як видалити акаунт якщо ваш профіль заблоковано, або ви втратили свої ідентифікаційні дані та все що у вас є – це тільки ваш номер телефону.


Сайт Avito.ru


Зміст статті:

 • 1 Що таке аккаунт Авіто
 • 2 Як видалити акаунт у сервісі оголошень Авіто
 • 3 Як стерти запис, якщо забув пароль і логін
 • 4 Видаляємо профіль на Авіто, якщо він заблокований
 • 5 Видалити запис за номером телефону
 • 6 Висновок

 • Що таке аккаунт Авіто

  При аналізі питання «як видалити профіль на Авіто?» слід розуміти, що таке аккаунт на Авіто. Такий аккаунт представлений у вигляді «особистого кабінету», створеного після реєстрації на ресурсі. У ньому містяться ваші ідентифікаційні дані, і що найважливіше – ваш телефон, до якого прив'язана ваш обліковий запис.


  Реєстрація і створення особистого кабінету на ресурсі дають можливість розміщувати на ньому свої оголошення. При реєстрації доступні два типи облікових записів – приватна особа або компанія, останні можуть отримати доступ до особистого кабінету з розширеними можливостями (Pro).

  Адміністрація уважно стежить за активністю вашого аккаунта, і при розсилці спаму, вірусів та іншої зловмисної активності ваш аккаунт буде заблоковано.


  Нещодавно у мене була проблема з входом в свій аккаунт, з'являлося повідомлення «Доступ з вашої IP-адреси тимчасово обмежений», за посиланням ви знайдете статтю щодо вирішення ситуації.

  Як видалити акаунт у сервісі оголошень Авіто

  Тим не менш, настає момент, коли користувач замислюється над тим, як стерти запис на Авіто. Перед видаленням акаунта прошу врахувати, що відновити його буде неможливо, для створення нового облікового запису вам доведеться знову реєструватися з нуля на інший номер телефону та іншу адресу електронної пошти (для очищення телефону з бази сайту повинні пройти пів року, а то і більше).  Отже, якщо ви твердо вирішили видалити свій аккаунт, зробіть наступне:

 • Зайдіть у ваш Особистий Кабінет (при необхідності пройдіть авторизацію);
 • Перейдіть в Налаштування;


  Настройки особистого кабінет Авіто


 • Відмовтеся від новин сайту (при бажанні);
 • Натисніть на кнопку «Перейти до видалення облікового запису»;
 • Натисніть на «Видалити обліковий запис а комп'ютера і всі мої оголошення;


  Перемо профіль


 • Як стерти запис, якщо забув пароль і логін

  Бажання прибрати аккаунт на Авіто може виникнути в ситуації, коли користувач забув свій пароль та логін до сайту. Виконайте наступне:

 • Скористайтесь опцією відновлення пароля. Зайдіть сюди, вкажіть вашу електронну адресу при реєстрації, і ви отримаєте можливість скинути поточний пароль і поставити новий. Після отримання доступу до сайту видалити ваш акаунт за стандартною процедурою, описаною вище;
 • Напишіть листа в службу технічної підтримки Авіто (форма ось тут). Вкажіть причину, по якій не можете отримати доступ і попросіть допомогти видалити запис. Зазвичай відповідь приходить протягом доби з часу відправлення запиту користувача.
 • Напишіть в офіційну групу «Авіто» в соціальній мережі «Вконтакте», модератори групи допоможуть вам.
 • Видаляємо профіль на Авіто, якщо він заблокований

  Видалити обліковий запис на Avito можна і в разі його блокування. Причини блокування можуть бути різними (порушення правил розміщення оголошень, спам, шахрайство, кілька облікових записів в одного користувача і так далі), сама ж блокування призводить до неможливості отримати доступ до аккаунту користувача на сайті.


  аккаунт Заблокований на Авіто


  Для вирішення проблеми необхідно звернутися до служби підтримки (посилання трохи вище), постаратися з'ясувати причину блокування, а потім пообіцяти не допускати подібного в майбутньому. Цілком ймовірно, що акаунт розблокують, і ви зможете видалити його за стандартною процедурою. Якщо ж розблокування не сталося, можна попросити фахівців служби підтримки видалити ваш акаунт без вашої участі.

  Також можна звернутися за допомогою в офіційну групу «Авіто» у «Вконтакте», або зателефонувати а Авіто по телефону 7 495 411-51-90 (останній спосіб працює, але вкрай рідко, дзвонити треба в будні з 10 до 13 годин).

  Видалити запис за номером телефону

  При описі того, як видалити профіль на Авіто, я робив виноску на те, як важливий телефонний номер в ідентифікації користувача, адже до цього номеру прив'язується обліковий запис користувача облікового запису. При необхідності ви можете відв'язати вказаний при реєстрації номер у налаштуваннях особистого кабінету, і прив'язати свій аккаунт до іншого номеру, з відповідним підтвердженням через смс.


  Отвязываем номер телефону


  Якщо ж у вас є тільки номер телефону і нічого більше, а ваш аккаунт заблокований, тоді слід звернутися в технічну підтримку сайту з проханням про видалення облікового запису, вказавши у запиті телефонний номер, до якого прив'язаний аккаунт. При позитивному рішенні ваш аккаунт буде видалений.

  Висновок

  я розглянув кілька можливостей того, як можна видалити обліковий запис на самому популярному сайті оголошень Авіто. Сама процедура видалення досить проста, і не здатна викликати яких-небудь проблем. Комплексним і універсальним рішенням в даній ситуації є звернення в технічну підтримку сайту «Авіто» за допомогою, зазвичай більшість проблем вирішується протягом доби.

  Рекламний блок