Як поставити знак градуса на клавіатурі - все про комп'ютери

Рекламний блок

Не рідко при роботі з текстовими документами виникає необхідність поставити якийсь не стандартний символ або знак, якого немає на клавіатурі. Наприклад, знак градуса – використовується дуже часто, але на клавіатурі його немає. У цій статті ми розповімо про те, як поставити знак градуса за допомогою клавіатури, а також без її використання.


Спосіб № 1. Комбінація клавіш Alt 248.

Якщо вам потрібно поставити знак градуса за допомогою клавіатури, то, мабуть, найшвидший і простий спосіб — це комбінація клавіш Alt 248. Для того щоб скористатися цією комбінацією клавіш, встановіть курсор в тому місці тексту, де повинен бути знак градуса. Після цього затисніть клавішу Alt на клавіатурі і не відпускаючи клавішу Alt наберіть число 248 на блоці додаткових клавіш (у правій частині клавіатури, під Num Lock).

В результаті В місці, де був встановлений курсор, з'явиться знак градуса. Дана комбінація клавіш працює в будь-яких програмах.

Спосіб № 2. Комбінація клавіш Alt 0176.

Також є комбінація клавіш Alt 0176. Працює вона точно також, як і в попередньому способі. Потрібно встановити курсор в тому місці де потрібно поставити знак градуса, натиснути Alt і, не відпускаючи набрати 0176 на додатковій клавіатурі.

Після цього у обраному місці з'явиться знак градуса. Дана комбінація клавіш, як і попередня, працює в будь-яких програмах.

Як поставити знак градуса без клавіатури

Якщо вам не вдається запам'ятати описані вище комбінації клавіш, то можливо вам буде зручніше вставляти знак градуса без використання клавіатури. Це можна зробити за допомогою програми «Таблиця символів», яка є в будь-якій версії Windows.

Для цього спочатку потрібно відкрити програму «Таблиця символів». Наприклад, ви можете натиснути Windows-R і у вікні виконати команду «charmap.exe».

Також ви можете відкрити Таблицю символів» за допомогою пошуку в меню Пуск.

У «Таблиці символів» потрібно знайти знак градуса, виділіть її мишкою і натиснути на кнопку «Вибрати».

Після цього потрібно натиснути на кнопку «Копіювати» і вставити знак градуса в потрібне місце документа за допомогою комбінації клавіш CTRL-V або за допомогою команди «Вставити».

Таким чином можна поставити знак градуса в будь-якому документі і будь-якій програмі.

Рекламний блок