Як дізнатися підтримує відеокарта DirectX 11 - все про комп'ютери

Рекламний блок

DirectX – це набір компонентів, створених компанією Microsoft для спрощення програмування під операційну систему Windows. Більшість завдань, які дозволяє вирішувати DirectX, пов'язані з тривимірною графікою. Тому DirectX зазвичай використовується при розробці 3D програм та комп'ютерних ігор.

Для нормальної роботи самих сучасних 3D програм та ігор потрібно, щоб відеокарта, яка використовується на комп'ютері, підтримувала DirectX 11. Інакше такі програми просто не зможуть працювати. У даній статті ми розповімо про те, як дізнатися підтримує відеокарта DirectX 11.


Для того щоб дізнатися, чи підтримує ваша відеокарта DirectX 11, потрібно дізнатися модель відеокарти і знайти її технічні характеристики в інтернеті.

Дізнатися модель відеокарти можна різними способами. Ми скористається Диспетчером пристроїв. Для того щоб відкрити Диспетчер пристроїв клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». Після цього повинно відкритися вікно з назвою «Перегляд основних відомостей про вашому комп'ютері. У цьому вікні вам потрібно натиснути посилання «Диспетчер пристроїв».

Крім цього, Диспетчер пристроїв можна відкрити за допомогою пошуку в меню Пуск або на стартовому екрані, якщо ви використовуєте Windows 8. Просто введіть у пошуковий рядок «Диспетчер пристроїв» і система запропонує вам посилання для відкриття цього вікна.

Після того, як ви відкрили Диспетчер пристроїв, вам потрібно відкрити розділ «Відеоадаптери». В цьому розділі ви зможете побачити назву вашої моделі відеокарти. В нашому випадку, це ASUS EAH6670.

Далі, для того щоб дізнатися підтримує ця відеокарта DirectX 11, нам потрібно знайти її технічні характеристики. Для цього ми скористаємося каталогом товарів market.yandex.ru. Заходимо на market.yandex.ru і вводимо в пошук назву відеокарти.

Після цього market.yandex.ru покаже список відеокарт, які підходять під нашу назву. Відкриваємо будь-яку із знайдених відеокарт. Яку саме не принципово, оскільки нам потрібно дізнатися, чи є підтримка DirectX 11 у цій серії відеокарт.

Відкривши сторінку відеокарти, вивчаємо її технічні характеристики. Як правило, тут зазначено, підтримує відеокарта DirectX 11.

Якщо вам не вдалося знайти інформацію про вашу відеокарту на сайті market.yandex.ru, то ви можете просто пошукати у Google або Yandex.

Рекламний блок