Як відкрити приховані файли на флешці - все про комп'ютери

Рекламний блок

Іноді після зараження флешки вірусами всі файли і папки на ній стають прихованими. З-за цього користувачі стикаються з проблемою. Файли на флешці є, але відкрити їх не виходить. В даному матеріалі ми розглянемо, як раз таку проблему. Зараз ви дізнаєтеся, як відкрити приховані файли на флешці.


Крок № 1. Знайдіть комп'ютер антивірусом.

Якщо файли на флешці стали прихованими значить, флешка була заражена вірусом. Цілком можливо, що навіть не одним. Тому просто так підключати цю флешку до першого ліпшого комп'ютера не можна. Інакше ви піддасте комп'ютер ризику і в деяких випадках комп'ютер може бути заражений вірусами, які перебувають на флешці. Тому в першу чергу вам потрібно знайти комп'ютер антивірусом. Також перед підключенням зараженої флешки потрібно переконатися, що антивірус запущений і працює.


Крок № 2. Підключення флешку до комп'ютера і перевірте її на віруси.

Після того як ви знайшли комп'ютер з антивірусом, можна підключати до нього флешку. Відразу після підключення відкрийте «Мій комп'ютер» і клацніть правою кнопкою мишки по іконці, підключеної флешки. У меню, виберіть пункт «Перевірити на віруси» або «Scan for viruses», якщо у вас англійська версія антивіруса. Після цього дочекайтеся поки ваш антивірус перевіряє всі файли на флешці.


Крок № 3. Увімкніть відображення прихованих папок.

Для того щоб відкрити приховані файли на флешці нам необхідно включити відображення прихованих папок. Для цього потрібно відкрити вікно з налаштуваннями під назвою «Параметри папок».

Якщо ви використовуєте Windows 8 або Windows 10, то вам потрібно відкрити будь-яку папку і на вкладці «Вид» натиснути на кнопку «Параметри».

Якщо ж ви використовуєте Windows 7, то вам потрібно відкрити будь-яку папку і натиснути на клавішу ALT. Після цього верхній частині вікна з'явиться ряд випадаючих меню (Файл, Правка, Вид, Сервіс і Довідка). Тут вам потрібно відкрити меню «Сервіс» і виберіть «Параметри папок».

Після цього перед вами відкриється вікно «Параметри папок». У цьому вікні слід перейти на вкладку «Вид» і проскролить в кінець списку «Додаткові параметри». Там потрібно зняти галочку навпроти опції «Приховувати захищені системні файли» і встановити позначку навпроти опції «Показувати приховані файли, папки і диски». Після цього потрібно зберегти зміни, натиснувши кнопку «Ok».

Після цих нескладних маніпуляцій приховані файли на вашій флешці стануть видимими, і ви зможете їх відкрити.


Крок № 4. Зробіть приховані файли і папки на флешці видимими.

Також ви можете зробити приховані файли і папки знову видимими. Для цього виділіть приховані файли або папки на флешці і відкрийте їх властивості. Після цього зніміть галочку навпроти атрибут «Прихований» і збережіть зміни, натиснувши кнопку «Ok».

Треба відзначити, що іноді після зараження вірусами, атрибут «Прихований» не знімається. В таких випадках простіше всього скопіювати файли на комп'ютер і видалити таку папку.


Додатково. Також ви можете відкрити приховані папки на флешці за допомогою Командного рядка. Для цього відкрийте командний рядок і перейдіть на вашу флешку. Для цього просто введіть букву диска і двокрапка. Це робиться ось так:

Після цього введіть наступну команду:

  • attrib -s -h *.* /s /d
  • В командному рядку це буде виглядати приблизно так:

    Час виконання команди attrib залежить від кількості прихованих файлів і папок на флешці. Зазвичай це займає лише пару секунд. Після того як в командному рядку з'явиться пропозиція ввести наступну команду, можна перевіряти флешку. Якщо все було зроблено правильно, то всі приховані папки і файли на флешці повинні стати видимими.

    Рекламний блок