Яндекс Навігатор для комп'ютера онлайн - комп'ютерна діагностика

Рекламний блок


Багато хто з нас в житті користуються програмами-навігаторами. Вони спрощують нам орієнтацію на місцевості, швидко знаходять потрібну дорогу, безцінні в подорожі, так і в повсякденному житті досить гарні. Одним з таких зручних програмних продуктів є Яндекс.Навігатор – мобільний додаток від компанії Яндекс, здатне істотно полегшити життя водієві середнього. У цій статті я розповім, як використовувати онлайн Яндекс Навігатор для комп'ютера, як запустити цю програму на ПК, і які інструменти нам в цьому допоможуть.


Використовуємо Яндекс Навігатор на комп'ютері


Зміст статті:

 • 1 Що таке Яндекс.Навігатор
 • 2 Користуємося Яндекс Навігатором на комп'ютері - варіанти
 • 3 Онлайн Яндекс Навігатор з допомогою Bluestacks 2
 • 4 Як використовувати Яндекс Навігатор онлайн з Nox App Player
 • 5 Висновок

 • Що таке Яндекс.Навігатор

  Так що таке Яндекс.Навігатор? Як вже згадувалося, це додаток для мобільних платформ (Android, iOS, Windows Phone), здатне допомогти у здійсненні навігації на місцевості. Програма працює в інтерактивному режимі online з використанням мережі Інтернет, показуючи не тільки точку знаходження користувача на карті, але і приблизну швидкість руху, очікуваний час прибуття до місця призначення, заздалегідь попереджає користувача про пробки і затори, дозволяє вибрати різні варіанти проїзду і багато іншого.


  Визначаємо маршрут з навігатором


  Програма Яндекс Навігатор володіє картами достатнього високого рівня деталізації, має голосові підказки та можливість прокладання маршруту з допомогою голосу.

  Нині користувачам доступний моніторинг навігації по Росії, Україні та країнах ближнього зарубіжжя.


  Користуємося Яндекс Навігатором на комп'ютері - варіанти

  При цьому, користувачі ПК, які хочуть запустити Яндекс Навігатор онлайн на комп'ютері, поставлені в кілька дискримінаційні умови, так як версії цього популярного додатка для комп'ютерів не передбачається. На відміну від інших сервісів від Yandex голосовий пошук і Дзен. Але все ж вихід є – це використання емуляторів Android на ПК, що дозволяють працювати з Яндекс.Навігатор на комп'ютерах. Скористаємося функціоналом двох найбільш відомих з них – BlueStacks 2 та Nox App Player.


  Онлайн Яндекс Навігатор з допомогою Bluestacks 2

  Щоб використовувати онлайн Яндекс.Навігатор для комп'ютера з BlueStacks 2 зробіть наступне:

 • Скачайте версію емулятора з його рідного сайту, інсталюйте і запустіть;
 • Авторизуйтесь у програмі, ввівши дані свого облікового запису Гугл (можливо, доведеться вводити ці дані в кілька разів внаслідок специфіки програми). Якщо у вас такого запису немає, створіть його, це знадобиться для роботи з Bluestacks;
 • В меню емулятора натискаємо на значок «Play Store» і заходимо в магазин;


  Вибираємо значок Плейстор


 • В рядку пошуку набираємо «Яндекс.Навігатор»(без лапок), тиснемо на значок додаток і встановлюємо його через емулятор на ПК;


  Вибираємо значок


 • Після установки на головному екрані емулятора з'явиться значок Яндекс.Навігатора. Натискаємо на нього і насолоджуємося функціоналом програми.
 • Також можна піти іншим шляхом і замість входу через Плей Маркет на ПК клікнути на іконку «Пошук» зверху, ввести в рядку пошуку «Яндекс.Навігатор», пройти авторизацію, знайти потрібну програму через пошук і встановити на комп'ютер.

  Як використовувати Яндекс Навігатор онлайн з Nox App Player

  Працювати з Яндекс.Навігатор для ПК онлайн можна і за допомогою популярного емулятора Android під назвою Nox App Player. Деякі користувачі вважають його найбільш оптимальним і швидким емулятором Андроїд для ПК, а механізм роботи з ним схожий на описаний з BlueStacks 2.

 • Завантажуйте емулятор Nox App Player ось звідси, встановлюєте на комп'ютер і запускаєте.
 • Після запуску тиснете на іконку Play Store на головному екрані емулятора, пройдіть авторизацію.
 • Шукаєте через пошук в магазині додаток «Яндекс.Навігатор» і встановлюєте його на комп'ютер.

 • Використовуємо Nox App Player


  Висновок

  Як бачимо, можна запускати Яндекс Навігатор на комп'ютері онлайн, використовуючи для цього популярні емулятори Android для PC. При цьому зауважу, що використання зазначених емуляторів передбачає непогані апаратні можливості вашого комп'ютера, на слабких машинах емулюються програми під Android можуть давати збої і пригальмовувати. В цілому ж використання описаних емуляторів дозволяє досить ефективно працювати з додатком Яндекс.Навігатор на вашому ПК.

  Рекламний блок