Fastboot Mode що це таке на Андроїд - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Включивши одного разу свій мобільний Android пристрій, користувач може побачити на екрані свого смартфона режим «Fastboot Mode» з відповідним написом. У деяких випадках вийти з цього режиму не представляється можливим, перезавантаження пристрою нічого не дає, а сам користувач залишається в подиві, що ж йому робити далі. У цьому матеріалі я розповім, що це таке Fastboot Mode на Андроїд, опишу його специфіку, а також поясню, як правильно вийти з цього режиму.


Fast Boot


Зміст статті:

 • 1 Що таке Fastboot Mode на Andoird
 • 2 Причини появи Fastboot Mode на вашому телефоні
 • 3 Як використовувати Fastboot Mode
 • 4 Як вийти з Fast Boot на Андроїд
 • 5 Відео, як вийти з Fastboot Mode

 • Що таке Fastboot Mode на Andoird

  Fastboot – це невеликий, але разом з тим ефективний інструмент, який прийшов до нас разом з Android SDK (комплект засобів розробки для ОС Андроїд). Його основне призначення – перепрошивка пам'яті вашого пристрою, і в цьому він є гідною альтернативою recovery mode (режим відновлення). Також режим Fastboot Mode призначений для проведення різних системних інсталяцій оновлень і іншого подібного.


  У процесі пояснень, що це Fastboot Mode на Андроїд, зауважу, що Fasboot Mode стартує на вашому апараті раніше, ніж сама ОС Android («фастбут» можна запустити навіть у випадку, якщо Андроїд не встановлено, так як він є частиною даної операційної системи). Тому «фастбут» зручно використовувати для швидкого оновлення прошивки телефону, а також для виконання різних системних операцій на рівні розробника.


  Режим Android


  При цьому потрібно також врахувати, що далеко не всі мобільні пристрої на базі ОС Андроїд підтримують Fastboot Mode.

  Якщо ви, як і я деякий час назад виявив папку Thumbnails займає великий обсяг пам'яті, переходите за посиланням, я докладно описав, що це таке.


  Причини появи Fastboot Mode на вашому телефоні

  Після визначення, що таке Fastboot Mode на гаджетах Android, я перерахую причини, завдяки яким ваш смартфон може увійти в цей режим. Вони наступні:


 • Випадкова активація даного режиму, коли користувач при вимкненому пристрої затиснув клавішу зменшення гучності та вмикання живлення (кнопку додому);
 • Невдала спроба прошити телефон з допомогою Recovery Mode;
 • Отримання користувачем прав Root;
 • Збій роботи системи.
 • Зазвичай вхід в даний режим супроводжується картинкою Андроїда з відкритою кришкою, що символізує доступ до важливих елементів операційної системи. Переміщення між пунктами меню здійснюється за допомогою гойдалки гучності, а вибір який-небудь опції здійснюється кнопкою живлення (або верхня клавіша – пересування між опціями, нижня – вибір опції).

  Як використовувати Fastboot Mode

  Для розуміння, що означає Fastboot Mode, слід також знати, як працювати з цим режимом. Для цього зазвичай використовується комп'ютер і мобільний пристрій.

 • Спочатку, ви підключаєте ваш апарат до комп'ютера через USB-кабель;
 • Потім ви запускаєте «Fastboot Mode» на вашому пристрої;
 • Потім на вашому комп'ютері ви запускаєте спеціальну утиліту fastboot tool для виконання відповідних команд, які працюю тільки при знаходженні вашого смартфона в режимі «фастбут».


  Використовуємо режим Fastboot Mode


 • Також у деяких телефонах існує можливість відключити Fast Boot. Для цього досить зайти в налаштування вашого пристрою, перейти в розділ «Додатки» і знайшовши розділ «Швидке завантаження» відключити його. Також в інших моделях відключення швидкої загрузки знаходиться по дорозі «налаштування» - «екран» - «швидке завантаження» або «налаштування» - «спеціальні можливості».


  Відключаємо Fast Boot


  Як вийти з Fast Boot на Андроїд

  Для завершення моєї розповіді про те, що таке Fast Boot на Android, я опишу ті дії, які необхідно вжити для виходу з цього режиму. Отже:

 • Натисніть на кнопку вимикання і не віджимайте двадцять-тридцять секунд, пристрій має перезавантажитися в нормальному режимі;
 • Зніміть кришку з телефону, вилучіть з акумулятор телефону (якщо знімний), зачекайте пару секунд, а потім поверніть акумулятор на місце. Потім затисніть кнопку включення живлення на тих же 20-30 секунд, і чекайте завантаження пристрою в звичайному режимі;
 • Якщо попередні поради не спрацювали, тоді необхідно перезавантажити мобільний пристрій до комп'ютера. Щоб зробити це скачайте драйвера до свого телефону на ПК і встановіть їх. Підключіть телефон до комп'ютера, апарат повинен визначитися і драйвера повинні його «підхопити».
 • натисніть на кнопку «Пуск», напишіть у рядку пошуку cmd та натисніть з'явився зверху результат. Перейшовши в командний рядок, напишіть там fastboot reboot і натисніть enter. Ваш апарат повинен перезавантажитися в звичайному режимі і почати працювати.
 • Відео, як вийти з Fastboot Mode

  У даній статті я постарався дати опис, що таке Fastboot Mode на Android, які його функції і як з нього вийти. Якщо ви потрапили в нього випадково, тоді буде достатньо потримати кнопку вимикання кілька секунд (зазвичай більше десяти) щоб ваш смартфон перезавантажився в нормальному режимі. Якщо ж це не допомагає, тоді варто спробувати тимчасове вилучення батареї з пристрою, а також перезавантаження апарату з допомогою вашого комп'ютера як зазначено мною вище.

  загрузка...
  загрузка...