Як користуватися Dropbox - все про комп'ютери

загрузка...

DropBox – це один з найбільш старих і популярних сервісів хмарного зберігання файлів. Dropbox дозволяє будь-якому охочому завантажити свої файли в Інтернет на свої сервери. В результаті завантажені файли стають доступні з будь-якого комп'ютера підключеного до Інтернету. У даній статті ми розповімо про те, як користуватися Dropbox, для того щоб отримати максимум користі.

Для чого можна використовувати DropBox

Сервіс DropBox можна використовувати для самих різних цілей. Опис можливих сценаріїв, в яких буде корисний цей сервіс, може зайняти чимало часу. Тому ми розглянемо найпопулярніші:

 • DropBox можна використовувати для резервного копіювання важливих файлів. Всі колись стикалися з ситуацією, коли дуже потрібний важливий файл або опинявся віддаленим. Потрібно визнати, що це дуже неприємно. Але, завантаживши свої важливі файли в хмарне сховище DropBox, ви отримаєте можливість у будь-який момент відновити втрачений документ.
 • DropBox використовують для синхронізації файлів між декількома комп'ютерами. Якщо ви працюєте більше ніж на одному комп'ютері, то за допомогою хмарного сховища DropBox ваші документи будуть завжди під рукою і вам не доведеться носитися з купою флешок або дисків.
 • За допомогою DropBox можна завантажувати файли іншим користувачам. Для цього достатньо завантажити файл в хмарне сховище, отримати посилання на файл і відправити її будь-яким зручним способом. При цьому, обсяг переданих таким чином даних нічим не обмежений.
 • Крім цього DropBox дуже зручно використовувати для передачі файлів з персонального комп'ютера на смартфон або планшет. Все, що потрібно зробити, так це встановити додаток клієнт на свій мобільний гаджет.

 • Як почати користуватися DropBox

  Для того щоб почати користуватися хмарним сервісом DropBox потрібно зробити лише кілька дій: зареєструватися на сайті DropBox, завантажити і встановити додаток DropBox на свій комп'ютер увійти в програму за допомогою логіна, який ви вказали при реєстрації.

  Для початку зайдіть на сайт www.dropbox.com і зареєструйтесь. Процес реєстрації нового користувача максимально простий і не викличе ніяких труднощів.

  Після заповнення реєстраційної форми вам запропонують вибрати один з тарифних планів. Вибираємо безкоштовний тариф на 2 гб.

  Після вибору тарифного плану має розпочатися скачування програми клієнта.

  Після закінчення завантаження – запускаємо завантажену програму.

  У вікні тиснемо на кнопку «Встановити».

  Після завершення установки вам буде потрібно ввести логін і пароль, які ви вказали при реєстрації.

  Після введення логіна і пароля ви побачите вікно з пропозицією відкрити папку DropBox

  Все, на цьому установка DropBox закінчена і перед вами повинна відкритися папки DropBox.

  Для того щоб завантажити файли на DropBox достатньо скопіювати їх у папку.

  Після того як новий файл потрапляє в папку DropBox, поруч з ним з'являється синя іконка з двома стрілками. Це означає, що файл не завантажується на сервер. Коли іконка змінюється на зелену, то це означає, що файл завантажений. Швидкість завантаж файлів, залежить від швидкості вашого Інтернет з'єднання.

  загрузка...
  загрузка...