Як зробити текст у дві колонки у Word - все про комп'ютери

загрузка...

Текстовий редактор Ворд дозволяє форматувати текст самими різними способами. Останні версії даної програми настільки обросли різними функціями, що зараз немає практично нічого, чого не вміє робити цей текстовий редактор. У цій статті ми розповімо про те, як зробити текст у дві колонки у Ворді.


Правильний спосіб зробити текст у дві колонки у Ворді

Для того щоб зробити текст у дві колонки у Ворді вам необхідно перейти на вкладку «Розмітка сторінки» і натиснути на кнопку «Колонки». Після цього з'явиться випадаюче меню, в якому ви зможете вибрати кількість колонок, які ви хочете розмістити на цій сторінці.

В даному випадаючому меню доступні такі варіанти:

 • одна – одна колонка, звичайний формат сторінки в Ворді;
 • дві – два однакові стовпці, сторінка з двома колонками;
 • три – три однакові колонки, сторінка з трьома колонками;
 • зліва – вузька додаткова колонка в лівій частині сторінки;
 • праворуч – вузька додаткова колонка у правій частині сторінки;
 • Крім цього у випадаючому меню є пункт «Інші колонки». Цей пункт відкриває додаткове вікно, в якому можна настроїти ширину колонок і проміжок між ними.

  Також розмір колонок можна встановити за допомогою лінійки, яка знаходиться над сторінкою.


  Неправильний спосіб зробити текст у дві колонки у Ворді

  Другий спосіб створення колонок в Ворді можна вважати неправильним, але найчастіше він більш зручний. Для даного способу використовуються таблиці з невидимим рамками. Перейдіть у вкладку «Вставити» і за допомогою кнопки «Таблиця» створіть таблицю з двома колонками.

  Після того, як таблиця створена встановіть курсор всередину таблиці і перейдіть на вкладку «Робота з таблицями – Конструктор». Тут потрібно змінити тип лінії, яка використовується для малювання меж таблиці. Для цього відкрийте випадаюче меню і виберіть «Без кордону».

  Далі з допомогою пера «Намалювати таблицю» потрібно доторкнутися до всіх лініях таблиці. У результаті повинна вийти таблиця намальована синьою пунктирною лінією.

  Така лінія видно під час редагування документа, але не відображається при його друку.


  Як зробити текст у дві колонки у Word 2003

  Якщо ви використовуєте Word 2003, то для того щоб зробити текст у дві колонки вам потрібно відкрити меню «Формат – Колонки». Після цього з'явиться вікно «Колонки».

  У цьому вікні потрібно вибрати кількість шпальт і натиснути на кнопку «OK». При необхідності ви можете налаштувати ширину колонок, проміжки між ними, а також інші параметри.

  загрузка...
  загрузка...