Чому iPhone 5s сильно гріється - комп'ютерна допомога

загрузка...

Компанія Apple виробляє якісні продукти, в чому постійно переконуються власники електронних пристроїв цієї компанії в багатьох країнах. Незважаючи на це кожна нова модель їх продукції не без вад. Особливо це явно після виходу стартовій партії нової продукції.

Iphone 5 став оригінальним продовженням лінійки мобільних пристроїв нового покоління Iphone. Однак через деякий період часу частина власників гаджета помітили неприємну особливість – пристрій може істотно нагріватися. Чим це обумовлено, було не ясно. Тому у власників суперпопулярного яблучного гаджета резонно виникло питання – чому гріється iphone 5s?


Фото: iPhone 5s


Після закінчення деякого часу за підсумками певних дослідів з Iphone стало відомо, що при звичайному використанні функцій 3G, Wi-Fi, перегляду відео і роботі в інтернеті батарея істотно розряджається, а значить і апарат дуже сильно нагрівається. Особливо піддається нагріванню Айфон 5s при використанні Wi-Fi, так як пристрій постійно шукає джерело сигналу.


Потрібна завантажувальна флешка для установки ОС. Читати статтю, створення завантажувальної флешки.

Все що потрібно знати, як зробити Гугл стартовою сторінкою. Знаходиться тут.

При зарядці Айфона він також схильний до перегрівання. У штатному стані смартфон повинен бути трохи теплим під час зарядки. Якщо ж він саме гарячий, то ймовірно, що гаджет перед цим розрядився до нуля і виключився. Після цього при заряді акумулятор нагрівається від значної кількості струму зарядки. Всі ці причини нагрівання гаджета цілком природні.


Однак якщо iPhone 5s нагрівається самостійно і майже в будь-якому режимі і положенні, то необхідно негайно звернутися в сервісну організацію. Справа в тому, що при попаданні вологи під корпус пристрою або при механічному впливі може статися замикання на електронних платах. Після цього термін життя апарата може бути досить коротким.

Від перегріву яблучного девайса, а також інших побутових приладів може виникнути пожежонебезпечна ситуація.

Відео: мінуси і недоліки iPhone 5S

Можливі причини

Перш ніж робити висновки і приймати певне рішення необхідно розібратися, в який момент саме і при яких умовах гріється iPhone 5S і швидко розряджається акумулятор.

Підвищення температури iPhone 5s може бути обумовлено наступними факторами:

 • попадання води всередину. Рекомендується в цьому випадку негайно вимкнути, тому що цілком може статися замикання мікросхем, а так само їх значне нагрівання. Вкрай важливо вчасно вжити описані заходи і тоді повернути працездатність гаджетом не складе особливої праці;
 • у результаті механічного впливу на апарат може пошкодитися мікросхема, у зв'язку з чим не виключено підвищення температури і замикання;
 • нагрівання iPhone 5s при зарядці – достатня штатний явище і немає сенсу турбуватися у зв'язку з цим, так як всередині пристрою відбуваються різноманітні процеси, в результаті діяльності яких відбувається збільшення температури;
 • не варто зациклюватися і при нагріванні яблучного гаджета при перегляді відео, обов'язком розмові або тривалих ігрових процесах. Зі збільшенням числа завдань навантаження на акумулятор зростає, що призводить до його нагрівання. Такі особливості гаджета цілком типові і не повинні позначатися на штатному функціонування пристрою;
 • нагрів батареї в режимі очікування є важливим сигналом для певних дій. Така поведінка пристрою не пояснюється ні повним завантаженням процесора, ні іншими процесами, що відбуваються в iPhone. Заміна батареї в цьому випадку є обов'язковим заходом, так як її подальше застосування може бути не безпечнішим;
 • при перегріві гаджета, не зумовленим якими-небудь описаними факторами, краще звернутися в спеціалізований центр до фахівців, так як точно з'ясувати причину такої поведінки Айфона в домашніх умовах практично нереально.
 • Методи усунення

  В ситуації, коли в пристрій потрапила волога або він піддався механічного впливу краще його відключити і звернутися до авторизованого сервісного центру. Просто глянувши на апарат, практично нереально точно виявити причину неполадки. Для цього слід виконати детальну діагностику.

  Перегрів айфона можна запобігти, якщо стежити за станом його акумулятора і не допускати повної розрядки.


  Фото: акумулятор Айфон 5S


  Значно знизити температуру iPhone 5S можна шляхом відключення Wi-Fi і інших комунікаційних сервісів. Якщо база Wi-Fi знаходиться далеко, то Iphone помітно швидко розряджається при з'єднанні з нею. У зв'язку з ніж відбувається підвищення температури гаджета.

  Якщо ви активували функцію перевірки своєї електронної пошти кожні 15 хвилин, це теж куди сильніше садить акумулятор, ніж якщо б ви перевіряли пошту вручну. Програма перевірки електронної пошти може іноді «зависати». Тому цю перевірку слід відключити.


  Фото: ремонт пристрою


  Перегрів iPhone 5S може відбутися і без явної причини. Якщо описані способи усунення проблеми нагрівання смартфона не вирішать її, то немає сенсу чекати, коли все вирішиться само собою. Може статися так, що в майбутньому за відновлення пристрою не візьмуться навіть наймайстерніші інженери. Тому затягувати з діагностикою проблеми і її рішення не варто.


  ви повинні вибрати і підключити адаптер. Докладніше в статті, WIFI адаптер для телевізора LG.

  Способи, як змінити пароль на роутері. Тут.

  Детальна настройка роутера ZTE. Знаходиться за посиланням.

  Розробники компанії Apple постаралися зробити iPhone максимально зручним і функціональним. При роботі над ним було враховано тисячі побажань потенційних власників даного гаджета. Але, незважаючи на це, окремі особливості апарату залишилися незмінні.

  У багатьох користувачів цього гаджета цілком обґрунтовано склалася думка, що їх яблучні смартфони значно гріються. Цей факт може свідчити або про те, що настав час міняти батарею, або про істотні збої в системі, або про деяких інших показниках. Для вирішення даної проблеми важливо правильно встановити причину її виникнення.

  загрузка...
  загрузка...