AdguardInstaller.exe що це - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Деякі з користувачів, переглядаючи список активних процесів в Менеджері завдань, можуть зіткнутися з процесом AdguardInstaller.exe. Цей процес безпосередньо пов'язаний з додатком Adguard, яка покликана стати непрохідним бар'єром для онлайн реклами і спливаючих рекламних вікон. У даній статті я розповім AdguardInstaller.exe що це таке, опишу функціонал програми Adguard і його особливості.


Adguard - реклами не буде!


Зміст статті:

 • 1 Що таке AdguardInstaller.exe
 • 2 Особливості програми Adguard
 • 3 Що якщо AdguardInstaller.exe – це вірус
 • 4 Висновок

 • Що таке AdguardInstaller.exe

  Напевно, багато хто з користувачів чули (а в деяких і є в наявності) про програми-блокерах (по-англійськи «ad blocker»), призначення яких полягає у блокування спливаючої реклами під час роботи користувача в мережі. Причому це може бути як розширення для браузера (наприклад, популярний Adblock Plus) так і окрема програма (наприклад, Ad Muncher). При різниці підходів призначення у них одне - блокування спливаючих банерів, антифішинг, захист від стеження, забезпечення безпечного пошуку в мережі і іншій, схожий за принципами, функціонал.


  Так от, додаток (процес) AdguardInstaller.exe – це інсталятор одного з найбільш популярних блокерів – програми Adguard. Остання існує у двох основних формах – як окрема програма для вашої операційної системи (ярлик розміщується в треї), так і у вигляді доповнення для всіх популярних браузерів.


  Процес AdguardInstaller.exe Диспетчер завдань


  Особливості програми Adguard

  Після того, як ми розібралися, що це таке AdguardInstaller.exe слід більше зупинитися на самому додатку Adguard. Цей додаток має такі знакові особливості:

 • Легке і ергономічне управління;
 • Не вимагає безлічі додаткових налаштувань, починає працювати відразу після установки;
 • Може виступати як у вигляді окремої програми, так і у вигляді браузерного модуля;
 • Значно прискорює завантаження сторінок внаслідок економії трафіку;
 • Відмінно справляється з текстової, графічної та відео рекламою, а також повідомляє розробників про рекламу, яка не може бути заблоковано;
 • Добре протистоїть різним вірусним атакам;
 • Перевіряє сторінки, які відвідує діти і блокує «неблагонадійні» ресурси;


  Батьківський контроль в Adguard


 • Працює з усіма популярними браузерами;
 • Веде докладну статистику активності;
 • Має цілодобову технічну підтримку.
 • Візуально з можливостями програми Адгуард можна познайомитися ось тут:  Розробники програми запевняють, що даний продукт випереджає своїх конкурентів в надійності і якості фільтрації, швидкості роботи, а також завдяки наявності функції «Батьківський контроль». Якість даного програмного продукту продовжує вдосконалюватися, програма пережила ряд якісних поліпшень і трансформацій (нині актуальна версія 6.1).


  Так виглядає adguard


  Додаток доступно для різних видів операційних систем сімейства Windows, Mac, Andoid, iOS), а також у формі безкоштовного розширення доменних імен Adguard DNS. Завантажити інсталятор програми AdguardInstaller.exe можна ось тут.

  якщо AdguardInstaller.exe – це вірус

  При цьому зустрічаються ситуації, коли вірусне додаток ховається за назвою AdguardInstaller.exe активно працює у фоні, при цьому ніякого програми Adguard у вас на комп'ютері немає (та й аналогічного доповнення в браузері). Відразу зауважу, що ця програма AdguardInstaller.exe після інсталяції програми Adguard завершує свою роботу, і в процесах ви будете бачити вже робочий процес adguard.exe.

  Якщо ж у вас постійно в тлі висить «AdguardInstaller.exe» це можливий показник наявності на вашому комп'ютері різних шкідливих програм. Використовуйте випробуваний антивірусний інструментарій рівня Dr.Web CureIt!, Kaspersky Removal Tool, Trojan Remover, Malware, Anti-Malwerе та інший подібний софт для сканування вашого комп'ютера і боротьби з різними зловредів на вашому ПК.


  Боремося з вірусами


  Висновок

  У цьому матеріалі я постарався пояснити, що це AdguardInstaller.exe, які його функції та основне призначення. При цьому варто пам'ятати, що під ім'ям даного процесу може ховатися різний злоякісний софт, і якщо ніяких подібних програм ви не інсталювали, а AdguardInstaller.exe постійно висить в пам'яті – тоді варто перевірити ваш комп'ютер на наявність шкідливих програм, щоб бути впевненим у стабільності та надійності роботи вашого ПК.

  загрузка...
  загрузка...