Як видалити порожню сторінку в Word - все про комп'ютери

загрузка...

Якщо вам доводилося редагувати текстові документи, які були створені кимось іншим, то ви напевно стикалися з проблемами. Однією з таких проблем можуть бути порожні сторінки, які не можна видалити. Саме такий випадок ми і розглянемо в цій статті. Тут ви зможете дізнатися, як видалити порожню сторінку в Word 2003, 2007, 2010, 2013 або 2016.


Порожні сторінки зазвичай видаляються без проблем. Досить встановити курсор в кінець порожньої сторінки і стерти всі пробіли, і переноси рядків. Після чого порожня сторінка без проблем видаляється. Але, в деяких випадках це не спрацьовує. Можна скільки завгодно натискати на клавіші Backspace або Delete, але сторінка все одно відмовляється видалятися.

Найчастіше дана проблема пов'язана з непечатаемыми символами, які знаходяться на сторінці. Щоб вирішити подібну проблему і видалити нарешті цю злощасну сторінку потрібно зробити всього пару дій. По-перше, необхідно включити відображення недрукованих символів. Робиться це дуже просто. Якщо у вас Word 2007, 2010, 2013 або 2016, то вам потрібно відкрити вкладку «Головна» і натиснути на кнопку «Відобразити всі символи». Також можна скористатися комбінацією клавіш CTRL SHIFT 8.

Якщо ви використовуєте Word 2003, то ця кнопка має бути десь на панелі інструментів.

Після натискання на цю кнопку, в документі Word почнуть відображатися всі недруковані символи. Тепер вам потрібно перейти до порожній сторінці, яка не видаляється, і видалити з неї всі недруковані символи. Крім всього іншого обов'язково потрібно видалити розрив сторінки. Оскільки саме він, в більшості випадків блокує видалення порожніх сторінок. Для того щоб видалити розрив сторінки встановіть курсор перед ним і натисніть клавішу DELETE на клавіатурі.

У деяких випадках видалення порожніх сторінок в Ворді може блокуватися розривом розділу. Якщо такий недрукований символ є на порожній сторінці, то його потрібно видалити. Віддаляється він також, як і розрив сторінки. Потрібно встановити курсор перед розривом розділу і натиснути на клавішу DELETE на клавіатурі.

У разі необхідності після видалення порожніх сторінок розрив розділу можна відновити. У Word 2007, 2010, 2013 і 2016 для цього використовується кнопка «Розриви» на вкладку «Розмітка сторінки».

загрузка...
загрузка...