Для роботи модуля Adobe Flash Player необхідно дозвіл що робити - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Намагаючись відтворити відео на одному з сайтів, користувач може зіткнутися з повідомленням про необхідність встановлення дозволу для роботи модуля Adobe Flash Player. Цей матеріал покликаний допомогти користувачеві, що робити для вирішення проблеми "Для роботи модуля Adobe Flash Player необхідно дозвіл", в ньому я розповім, чому виникає ця дисфункція, і як отримати дозвіл для роботи Adobe Flash Player на вашому ПК.


Помилка «Для роботи модуля Adobe Flash Player необхідно дозвіл»


Зміст статті:

 • 1 Чому необхідно дозвіл для роботи флеш плеєра
 • 2 Як дозволити роботу модуля Adobe Flash Player
 • 3 Висновок

 • Чому необхідно дозвіл для роботи флеш плеєра

  Нагадаю читачам, що Adobe Flash Player – це продукт компанії Adobe System, що дозволяє відтворювати фільми, анімацію і інший візуальний відео контент з допомогою вашого браузера.


  Відповідно, розглянута мною дисфункція в роботі модуля виникає при спробі відтворити яке-небудь відео на різних сайтах (зокрема, в соціальній мережі «Вконтакте»), додати фотографії та здійснити інші дії з відповідними медіа.


  Adobe Flash Player


  Сплеск фіксації проблеми "Для роботи модуля Adobe Flash Player необхідно дозвіл" спостерігався в середині 2015 року, коли творці популярного браузера Mozilla (а потім і інших браузерів) повністю відключили підтримку Adobe Flash Player у своїх веб-навігаторах. Причинами даного рішення були безліч вразливостей зазначеного модуля, які, до того ж, активно використовувалися хакерами. Відповідно, доступ до флеш плеєр у користувачів був заблокований, і система вимагала включення даної програми вручну.

  Нині ж проблема спала, більша частина вразливостей в Adobe Flash Player закриті, при цьому фахівці Adobe все частіше закликають розробників відмовлятися від використання Flash в своїх продуктах на користь більш надійного стандарту HTML5.


  Також зауважу, що останнім часом ця проблема з дозволом найбільш часто фіксується у користувачів Яндекс браузера.


  Як дозволити роботу модуля Adobe Flash Player

  Щоб виправити проблему з роботою Флеш Плеєра потрібно зробити наступне:

 • Встановіть найсвіжішу версію Adobe Flash Player (звідси);
 • Оновіть ваш браузер до самої останньої версії;
 • Для виправлення помилки у Яндекс браузері дотримуйтесь інструкції;
 • Запустіть модуль Flash вручну. Для цього натисніть праву клавішу миші на фразі про необхідність дозволу для Флеш Плеєр, і виберіть зі списку запропонованих варіантів «Запустити модуль».
 • Якщо ж ви не хочете кожен раз запускати модуль власноруч, тоді наберіть в адресному рядку вашого браузера chrome://plugins/ (або about:plugins). Знайдіть у списку Adobe Flash Player, якщо він відключений – увімкніть його, натиснувши на відповідне позначення, а потім і поставте галочку поруч з опцією «Запускати завжди».
 • Як це виглядає візуально можна подивитися на відео:

  Крім того, якщо ви раніше інсталювали флеш плеєр окремо, у вас в списку плагінів браузера можуть перебувати дві версії Adobe Flash Player – один від Chrome з розміщенням в Program Files, а інший системний. Тому, після набору команди «chrome://plugins», натисніть на опцію «Детальніше» праворуч зверху, і ознайомтеся зі списком використаних вашим браузером флеш плеєрів. Якщо у вас там їх два, то спробуйте відключити один з них, натиснувши на «Вимкнути», а потім спробуйте знову відтворити потрібне вам відео. Якщо ситуація не змінилася і ви не знаєте що робити "Для роботи модуля Adobe Flash Player необхідно дозвіл", спробуйте вимкнути донині активний плеєр, і включити інший флеш плеєр, а потім перевірити ситуацію з відтворенням відео.

 • Перевірте ваш комп'ютер на наявність шкідливих програм. Скачайте надійну антивірусну програму і перевірити ваш ПК на наявність вірусів (наприклад, Dr.Web CureIt!, Trojan Remover, AdwCleaner та ін). Після здійснення перевірки перезавантажте комп'ютер і спробуйте відтворити необхідну відео знову;
 • Спробуйте інший браузер. В даному випадку зміна браузера може бути досить ефективним інструментом боротьби з розглянутої дисфункцією.
 • Висновок

  У більшості випадків помилка з дозволом роботи модуля Adobe Flash Player фіксувалася влітку минулого року, нині ж потік її появ вже спав. А ті користувачі, які зустрілися з нею нещодавно в ВК або Яндекс браузері, можуть скористатися наведеними мною радами, і виправити проблему дозволу роботи Adobe Flash Player на своїх ПК.

  загрузка...
  загрузка...