Способи відключити оновлення до Windows 10 - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Більшість користувачів ліцензійної системи Windows 7 або 8.1 вже отримали повідомлення про можливості оновитися до 10 версії операційної системи. Багатьох це, безсумнівно, порадувало, так як сама нова ОС коштує досить дорого, тому на її купівлю не у всіх є зайві гроші. Однак, є й ті люди, яких повідомлення трея про те, що можна отримати оновлення до Windows 10, не зацікавило. Пов'язано це може бути з тим, що система ще нова і не зовсім справно працює. Враховуючи, що немає бажання оновитися, значок у панелі завдань і повідомлення можуть заважати і набридати під час роботи. У цьому випадку бажання все прибрати цілком виправдано, проте, просто взяти і відключити пропозицію не можна. Доведеться використовувати певні способи.


Зміст статті:

 • 1 Навіщо прибирати оновлення?
 • 1.1 Спосіб 1
 • 1.2 Спосіб 2
 • 2 Висновок

 • Навіщо прибирати оновлення?

  Значок-повідомлення в панелі завдань про те, що можна оновитися до Windows 10 практично непомітний, тому декому може не заважати. Однак, видалити його може знадобитися не тільки з тієї причини, що він постійно попадається на очі. Як раз-таки цей значок можна ігнорувати, але є й інший привід.


  Люди, у яких включено автоматичне оновлення Віндовс, можуть побачити у себе на комп'ютері одну нову папку під назвою $WINDOWS.~BT. Створюється вона для того, щоб процедура переходу на нову систему Windows 10 була легше, тому людям, які планують зробити це, файли ніяк не можна видалити. А ось для інших прибрати їх може бути необхідним, так як папка важить близько 3 ГБ. Якщо на системному диску і так мало місця, то подібний обсяг непотрібних файлів, навіть дуже небажаний. Саме тому захочеться видалити значок панелі завдань і пропозицію трея отримати ОС, а також саму папку, щоб не заважала. Добре, якщо вона взагалі відсутня не буде, так як людям з платним або обмеженим трафіком це невигідно.

  Спосіб 1

  Деякі люди вже давно віддали перевагу відключити автоматичне оновлення, щоб самостійно вибирати, що встановлювати, або ж взагалі не втручатися в роботу. Робити таке не рекомендується, так як це не завжди корисно для роботи ОС, але ось відключити конкретні оновлення знадобитися, якщо хочеться видалити нав'язливу іконку.

  Насамперед слід зайти в Панель управління, яка дозволяє редагувати і налаштовувати програми. Там потрібно знайти розділ «Перегляд інстальованих оновлень».


  Що слід шукати:
  [tip]


 • для Windows 7 потрібно знайти в списку оновлень номер 3035583, 3021917 і 2952664;
 • для Windows 8 шукати: 3035583, 297678;
 • [/tip]

  Зазначені вище оновлення необхідно видалити, щоб зникло пропозицію отримати 10 версію операційної системи. Після того як вдасться все прибрати, необхідно перезавантажити комп'ютер.

  Тепер потрібно знову перейти в Центр оновлення Windows для того, щоб приховати щойно видалені елементи. Якщо не зробити це, то вони неодмінно знову встановляться і повідомлення про те, що можна отримати 10 версію, знову з'явиться. Приховати їх можна за допомогою контекстного меню, яке викликається правою кнопкою мишки. При бажанні їх можна буде знову зробити помітними, зайшовши в розділ «Відновити приховані оновлення». Але на даний момент це не потрібно.

  Спосіб 2

  Є ще один спосіб для більш просунутих користувачів, який став відомий не так давно. Він допомагає прибрати значок і повідомлення про те, що можна отримати Windows 10 безкоштовно. Щоб видалити цю пропозицію, потрібно скористатися редактором реєстру. Зайшовши в нього, необхідно знайти шлях HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Gwx. Дуже навіть можливо, що папки Gwx не буде, тому її потрібно створити.

  У вказаному місці необхідно створити параметр, який потрібно назвати DisableGwx (тип REG_DWORD). У ньому слід вказати значення 1, а шістнадцяткову систему. Після цього потрібно натиснути на кнопку Ок, щоб зберегти зміни. Перезавантаживши комп'ютер, можна виявити, що значок і повідомлення про отримання Windows 10, пропав. Тепер оновлення не будуть заважати роботі, чого хотілося домогтися.

  Висновок

  Кожен з перерахованих способів працює, тому людина має право сам обрати, який йому більше підійде. Перший хороший тим, що в будь-який момент можна повернути можливість перейти на Віндовс 10. Достатньо лише встановити прибрані повідомлення. До речі, якщо буде завантажена нова система і вона чомусь не сподобається, то протягом 30 днів можна перейти назад на свою стару версію. Про втрату даних можна не турбуватися, так як всі документи та додатки зберігаються. Саме тому перш ніж вимкнути сповіщення і відмовлятися від можливості випробувати нову ОС, варто гарненько подумати. Можливо, вона сподобається, а якщо і ні, то зміни можна скасувати без яких-небудь втрат.

  загрузка...
  загрузка...