Як відключити режим «У літаку» у Windows 10 - все про комп'ютери

загрузка...

Деякі користувачі планшетів і ноутбуків з операційною системою Windows 10 стикаються з проблемами при використанні бездротової мережі Wi-Fi або Bluetooth. Дані мережі просто відмовляються включатися і не працюють.

Не рідко причиною такої поведінки є так званий режим «У літаку». У цьому матеріалі ми розповімо про те, як відключити режим «У літаку» на ноутбуці або планшет з Windows 10.


Режим «У літаку» у Windows 10

Спочатку коротко розповімо про те, що таке режим «У літаку» у Windows 10, як він працює і для чого потрібен. Як і на сучасних смартфонах на Windows 10 режим «У літаку» повністю відключає всі бездротові технології. Після активації даного режиму перестає працювати Wi-Fi, NFC, GPS, Bluetooth і інші подібні технології.

Даний режим створено для використання під час польоту в літаку, де перешкоди від бездротових мереж можуть вплинути на бортове обладнання. Але, даний режим роботи Windows 10 може бути корисний і в інших ситуаціях. Наприклад, ви можете включити режим «У літаку» для того щоб з економити заряд батареї.

Вимкнення режиму «У літаку»

Але, режим «У літаку» може створювати певні незручності. Наприклад, якщо ви випадково включили даний режим і не знаєте, як його вимкнути. Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, то вам потрібно відкрити меню «Пуск» і перейти в «Параметри».

Після цього потрібно перейти в розділ «Мережа та Інтернет».

І відкрити підрозділ «Режим в літаку». Тут у правій частині вікна буде перемикач, за допомогою якого можна буде відключити режим «У літаку» у Windows 10. Якщо після вимкнення режиму «У літаку» бездротові підключення все одно не працюють, то спробуйте перезавантажити комп'ютер.

Також в цьому розділі налаштувань доступні окремі перемикачі для увімкнення або вимкнення Бездротової мережі (Wi-Fi) і Bluetooth.

загрузка...
загрузка...