Проходження Gardenscapes рівнів гри - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Багато з користувачів є любителями казуальних ігор жанру «три в ряд». Такі ігри зазвичай відрізняє захоплюючий геймплей, симпатична графіка і приємна музика, що інспірує багатьох користувачів проводити за подібними іграми величезну кількість свого вільного часу. Не стала винятком і гра «Gardenscapes» від розробника Playrix Games, нині має величезну популярність на Плей Маркет. Тим не менш, не у всіх користувачів ігровий процес проходить досить гладко, деякі застряють на якому-небудь рівні, не уявляючи, проходження рівнів Gardenscapes. У цьому матеріалі я спробую допомогти таким користувачам і розповім, що це за гра Gardenscapes, а також поясню, як пройти Gardenscapes рівні.


Гра Gardenscapes


Зміст статті:

 • 1 Як пройти Gardenscapes всі рівні – особливості ігрового сюжету
 • 2 Як проходити 25 рівень
 • 3 Проходження 77 рівень у грі Gardenscapes
 • 4 Як пройти 93 рівень в Gardenscapes
 • 5 Відповідь на 115 рівень
 • 6 Відповідь на 151 рівень
 • 7 Відповідь на 175 рівень
 • 8 Висновок

 • Як пройти Gardenscapes всі рівні – особливості ігрового сюжету

  Як відомо, гра «Gardenscapes» являє собою гру класичного жанру «три в ряд», де вам належить побудувати сад своєї мрії. У грі вам потрібно знаходити відповіді на величезну кількість рівнів, ви можете прикрашати свій сад різними декораціями, скульптурами і фонтанами, а деякі елементи декору ви зможете докупити за цілком реальні гроші.


  Допомога у вашій справі вам надасть вам чотириногий друг Остін, разом з яким ви візьметеся за відновлення зруйнованого саду. Вашої основним завданням при проходженні Gardenscapes буде зібрати потрібні елементи, відшукати ховаються гномів або провести вниз коктейлі, а допоможуть вам в цьому ваша кмітливість, спостережливість та аналітичні здібності.


  Скріншот геймплея


  Як проходити 25 рівень

  При проходженні Gardenscapes, багато хто користувачі вже застрягають на 25 рівні, на якому гравцеві необхідно знайти 14 гномів, розкиданих по ігровому саду. На весь ігровий процес тут відведено 29 ходів, при цьому потрібно діяти так, щоб зняти всю зелень. В кущах правого нижнього кута ховаються два гнома, в пошуку інших персонажів вам доведеться добре постаратися.

  Якщо ви застрягли на gardenscapes 25 level, тоді рекомендую вам до перегляду ролик, де показано, як необхідно діяти.  Проходження 77 рівень у грі Gardenscapes

  Так як пройти Gardenscapes 77 рівень, один з найбільш складних у цій грі? Мета цього рівня – це два лимонаду, які потрібно змістити на клітинку виходу, який розташований ліворуч. На все про все вам дається 28 ходів, при цьому я б рекомендував починати гру з центру ігрового поля, і в першу чергу розбивати клітини з льодом (не забуваючи про допоміжних блискавках і бомбочках).

  Як пройти 93 рівень в Gardenscapes

  Мета 93 рівень Grandscapes – збір трьох склянок лимонаду, шлях вниз для яких вам доведеться звільнити. На здійснення цього вам дається 20 ходів, і не забувайте, що це рівень з блакитною смужкою, де елементи переміщаються довільно.

  Ну а якщо вас цікавить наочний відповідь – проходження 93 рівень у грі Gardenscapes, тоді дивіться відео.

  Відповідь на 115 рівень

  Відповідь на 151 рівень

  Відповідь на 175 рівень

  Висновок

  Для того, щоб пройти всі рівні Gardenscapes в першу чергу, потрібно покладатися на свою спостережливість і кмітливість, аналізуючи різні комбінації і вибираючи найбільш оптимальні для досягнення мети. Ну а тим користувачам, які ніяк не можуть пройти складні рівні, я рекомендую звернутися до відео проходження проблемних левелів, і діяти за аналогією, це дозволить вам пройти далі в захоплюючій грі «Gardenscapes» від Playrix Games.

  загрузка...
  загрузка...