Rufus: як створити завантажувальну флешку Windows 10 або Windows 7 - все про комп'ютери

загрузка...

Багато користувачів вміють встановлювати операційну систему Windows з компакт-диска. Але, коли виникає необхідність встановити Windows з завантажувальної флешки, не рідко користувачі потрапляють у глухий кут, оскільки не вміють створювати завантажувальні флешки.

В цій невеликій статті ви зможете ознайомитись з детальною інструкцією щодо створення завантажувальних флешок з Windows 7 або 10 за допомогою програми Rufus.

Програма Rufus спеціально розроблена для створення завантажувальних флешок. Вона повністю безкоштовна, не вимагає установки і має дуже простий інтерфейс. Тому Rufus це оптимальний варіант для не дуже досвідчених користувачів, яким потрібно встановити Windows 7 або 10 з завантажувальної флешки.


Крок № 1. Скачайте програму Rufus і запустіть на своєму комп'ютері.

Перший крок гранично простий. Вам потрібно перейти на сайт розробника програми Rufus, скачати там EXE файл програми і запустити на своєму комп'ютері. Програма Rufus не вимагає установки, тому ви зможете приступати до створення завантажувальної флешки відразу після запуску програми.

При необхідності, після запуску можна змінити мову інтерфейсу. Rufus підтримує велику кількість мов, серед яких є: російський, український і англійський. Кнопка для зміни мови знаходиться в правому верхньому кутку програми.


Крок № 2. Підключіть флешку і виберіть її у налаштуваннях Rufus.

Як вже було сказано, відразу після запуску можна приступати до створення завантажувальної флешки Windows 7 або Windows 10. Для цього підключаємо флешку до комп'ютера і вибираємо її у списку доступних пристроїв (це самий верхній випадаючий список).

Перед тим як продовжити, переконайтеся, що на флешці немає ніяких важливих даних. Так як в процесі створення завантажувальної флешки ці дані будуть видалені.

Крок № 3. Вкажіть програмі Rufus шлях до ISO образу.

Далі потрібно вказати програмі Rufus який ISO образ ми хочемо використовувати для створення завантажувальної флешки. Для цього переходимо до пункту «Створити завантажувальний диск». Якщо навпроти даного пункту не стоїть позначка, то встановлюємо її. Праворуч буде випадаюче меню, у ньому слід вибрати «ISO образ»

Ще правіше – кнопка для вибору ISO файлу. Натискаємо її і вибираємо ISO файл, який повинен використовуватися для створення завантажувальної флешки.


Крок № 4. Виберіть «Стандартна установка Windows» і запустіть запис.

Після того, як ви виберіть ISO файл з Windows 7 або 10, з'явиться дві нові опції:

  • Стандартна установка Windows;
  • Windows to Go.
  • Для того щоб створити завантажувальну флешку для установки Windows 7 або 10 потрібно вибрати перший варіант.

    Після внесення всіх вищеописаних налаштувань, потрібно просто натиснути на кнопку «Старт» і почекати, поки програма Rufus створить для вас завантажувальну флешку.

    загрузка...
    загрузка...