Як дізнатися, яка звукова карта стоїть на комп'ютері - все про комп'ютери

загрузка...

Звукова карта це компонент, на який звертають дуже мало уваги. Досить часто, навіть досвідчені користувачі не знають, яка звукова карта стоїть на їх комп'ютері.

Якщо ви вже не пам'ятаєте, що у вашому комп'ютері відповідає за відтворення звуку, то ця стаття повинна вам допомогти. Тут ми розглянемо відразу три способи, як отримати інформацію про звукової карти.


Спосіб № 1. Використовуємо програму AIDA64.

найнадійніший спосіб дізнатися, яка звукова карта стоїть на комп'ютері, це скористатися програмою AIDA64 (раніше ця програма називалася Everest). Дана програма є платною, але ви можете завантажити її TRIAL-версію, яка працює 30 днів. TRIAL-версії вам цілком вистачить, для того щоб подивитися інформацію про вашої звукової карти.

Отож, скачайте програму AIDA64, встановіть і запустіть на своєму комп'ютері. Після цього відкрийте розділ «Мультимедіа – HD Audio». У цьому розділі буде відображатися інформація про вашої звукової карти.

Для того щоб отримати точну назву звукової карти, потрібно вивчити інформацію, яка відображається в нижній частині вікна. В нашому випадку, правильна назва звукової карти відображалося, тільки якщо виділити назва чіпа (Realtek ALC899).


Спосіб № 2. Використовуємо програму Piriform Speccy.

Ще один спосіб дізнатися, яка звукова карта стоїть на комп'ютері, це програма Piriform Speccy. На відміну від AIDA64, дана програма повністю безкоштовна.

Після запуску Piriform Speccy, перейдіть в розділ «Звукові пристрої». Тут в блоці «Звукові плати», повинно відображатися назву вашої звукової карти.


Спосіб № 3. Використовуємо вбудовані засоби Windows.

Даний спосіб може не працювати, якщо на комп'ютері не інстальовано драйвери від звукової карти. Тому його можна вважати додатковим варіантом.

Якщо ви хочете дізнатися, яка звукова карта стоїть на комп'ютері за допомогою вбудованих засобів Windows, то вам потрібно натиснути комбінацію клавіш Windows R і в меню, що з'явилося, ввести команду «mmc devmgmt.msc».

Таким чином, ви відкриєте вікно «Диспетчер пристроїв». Тут у розділі «Звукові, відео та ігрові пристрої» буде відображатися назву вашої звукової карти.

Якщо в розділі «Звукові, відео та ігрові пристрої» нічого немає або відображається невідомий пристрій, то швидше за все, проблема в тому, що на комп'ютері не інстальовано драйвери для звукової карти. Спробуйте перші два способи.

загрузка...
загрузка...