змінити дозвіл екрана Windows 10 - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Не секрет, що для успішної роботи необхідно правильно і комфортно для себе налаштувати навколишній обладнання, інструменти і т. п. Те ж саме можна сказати і про операційні системи, встановлені на комп'ютері. Щоб людині було комфортно працювати, налаштовуються багато параметри, важливим із яких є дозвіл екрану.


найсучасніша система Windows 10 дозволяє здійснити це за кілька нескладних кроків. Робиться це для зручності користувача. Якщо людина має поганий зір, то необхідно зменшити дозвіл, тим самим збільшивши значки на екрані. Для користувача, який має купу програм, розміщених у полі робочого столу, кращим варіантом буде збільшити дозволу. Як поміняти дозвіл екрану в Windows 10 розповідається в цій статті.


Зміст статті:

 • 1 Варіанти, вживані для системи Windows 10
 • 1.1 Перший варіант
 • 1.2 Другий варіант

 • Варіанти, вживані для системи Windows 10

  Щоб змінити пункти оформлення екрана необхідно потрапити в блок «Параметри екрану». Для цього існує два методу.

  Перший варіант

  На порожньому полі робочого столу необхідно клацнути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати рядок «Параметри екрану».  Потім потрібно вибрати рядок «Екран» і трохи нижче натиснути на активне посилання «Додаткові параметри».

  Далі з'явитися меню, де будуть вказані параметри, за якими проводиться зміна дозволу екрану, вибравши які натисніть кнопку «Застосувати».

  Після натискання кнопки збереження, дозвіл екрану зміниться і з'явиться діалогове вікно, яке запропонує два варіанти події. Перше повернути все як було, друге залишити зміни. Якщо рішення не буде прийнято протягом 15 секунд налаштування будуть скинуті.

  Другий варіант

  Якщо перший варіант з якихось причин не буде працювати, спробуйте змінити вигляд екрана наступним способом. Щоб пройти в меню «Параметри екрану» можна скористатися блоком «Панель управління». Відкриваємо його за допомогою клацання правою кнопкою миші по пункту «Пуск», у випадаючому списку вибираємо необхідний рядок «Панель управління».

  У цьому меню потрібно вибрати пункт «Оформлення та персоналізація». Якщо у вас буде багато різних значків, то для зручності пошуку натисніть верху зліва на вкладку вигляд і виберіть пункт «Категорія».

  У меню, що відкриється, слід вибрати вкладку «Екран» та рядок «Налаштування дозволу екрану».

  Далі з'явиться вікно, де і відбувається налаштування. Для зміни налаштувань дозволу екрану на відповідній вкладці переміщається спеціальний повзунок. Праворуч від нього позначаються параметри. Вибравши потрібні значення, слід клацнути на активну рядок «Застосувати».

  Так само, як і в першому варіанті з'явиться вікно для підтвердження налаштувань. Тут необхідно погодитися з змінами або відмовитися. Через 15 сек. система скине зміни на старі значення.

  Як видно з вищеописаного, поміняти дозвіл Windows 10 не складе великих труднощів. З цим завданням впоратися навіть початківець користувач. Для цього операційна система віндовс оснащена простим і зручним інтерфейсом. Головний критерій лише в тому, щоб не боятися експериментів, намагатися зробити що-небудь нове самостійно. І тоді світ цифрової техніки перестане бути страшним і загадковим.

  загрузка...
  загрузка...