Що робити, якщо не працює звук на Айфоне - комп'ютерна допомога

загрузка...

Якщо ви щасливий власник iPhone, то напевно помічали, що щодня користуєтеся його функціями. А тепер на секунду уявіть, що у вас не працює звук на айфоне. Неприємно і незручно, чи не так?

така біда може Трапитися з різних причин. Саме причини зникнення звуку і їх рішення ми сьогодні і розглянемо.


до Речі, звук може пропасти як в самому телефоні, так і в навушниках. Проблеми по своїй суті схожі, але в той же час, з технічного боку, зовсім різні.

Збільшіть рівень гучності

Якщо ви вперше користуєтеся смартфоном, то, напевно, не знаєте ще, що кнопки регулювання гучності знаходяться на торці. Просто натисніть на верхню кнопку, вона відповідає за додавання звуку. Це найпростіший варіант.


Фото: кнопки збільшення гучності і включення вібро режиму


Варто враховувати також і те, що гучність для штатних динаміків і навушників настроюється окремо. Так само навушники можуть бути налаштовані тільки в тому випадку, коли підключені до пристрою. Якщо ж ні, то ви регулюєте гучність саме телефону


Частенько буває ще й таке, що навушники з телефону вже дістали, а він все одно показує, що вони підключені. Спробуйте акуратно почистити гніздо, це має вирішити проблему.


Фото: регулювання гучності навушників


Перезавантажте пристрій

Якщо підвищення гучності кнопкою не допомогло, значить щось не так. Першим ділом перезавантажте телефон, а потім перевірте звук спочатку рідних динаміків, а потім і в навушниках.


Фото: кнопка включення/виключення/перезавантаження телефону


Проблема в роз'ємі гарнітури

Якщо звук на айфоне працює лише в навушниках, значить проблема з роз'ємом. Почистіть його, подивіться всередину. Обов'язково огляньте на наявність механічних пошкоджень.

Головні ознаки того, що з'явилися проблеми з mini jack (3.5) роз'єм (навушники при нижче перерахованих параметрах повинні бути відключені):

 • телефон не записує звук через диктофон;
 • вас не чують співрозмовники в режимі гучного зв'язку;
 • натискаючи кнопку гучності, ви регулюєте не гучність дзвінка, а гучність в навушниках;
 • через основні динаміки музика не грає, зате при підключенні навушників все в порядку;
 • зламалися навушники, і штекер залишився в роз'ємі. Таке буває звичайно рідко, але все ж трапляється. Якщо штекер залишається всередині, то iPhone думає, що навушники ніхто і не відключав, що вони працюють.


  Фото: місце розташування роз'єму під навушники


 • Якщо у вас вище перераховані проблеми, радимо нести смартфон в ремонт. Самі нічого не намагайтеся зробити, техніка від Apple дуже ніжна, потребує виключно в професійному ремонті.

  Мікросхема управління звуком

  Всередині iPhone є тільки дві мікросхеми, які відповідають за звук. Це:

 • аудіокодек;
 • мікросхема управління звуком.

 • Фото: мікросхема управління звуком


  Вони можуть пошкодитися як під час потрапляння води всередину корпусу, так і при сильному ударі. В разі пошкодження потрібно тільки замінити, інших рішень немає. До речі, якщо вище перераховані мікросхеми не працюють, то і звук при дзвінку працювати.


  Докладна інструкція з налаштування роутера D-LINK 2640U.

  Як зробити налаштування роутера tp link tl wr741nd? Вся інформація знаходиться тут.

  Механічні деформації

  В разі механічних пошкоджень телефону, є велика ймовірність виходу з ладу або динаміків, або мікросхем управління звуком. Як у першому, так і в другому випадку самостійно проблему краще не намагатися вирішити, як правильно розібрати iPhone з першого разу ви, швидше за все, не зможете. Щось пошкодите, і ремонт обійдеться в кілька разів дорожче.


  Фото: iPhone після падіння з висоти


  Потрапляння вологи

  Попадання вологи всередину телефону – неприємне явище. Можуть вийти з ладу як певні функції, так і телефон загалом. Це ж стосується і звуку.

  Як тільки телефон витягли з вологого середовища, необхідно негайно виконати такі прості дії:

 • знеструмити апарат;
 • прибрати залишки вологи.
 • Головна проблема – це знеструмити.


  Фото: плата iPhone після падіння у воду  Справа в тому, що власники смартфонів Apple не мають прямого доступу до батареї, відповідно, щоб її витягнути, доведеться розібрати мало не половину телефону. Якщо у вас немає навичок розбирання техніки Apple, то краще не намагайтеся, негайно везіть телефон у сервісний центр. Ні в якому разі не вмикайте його!

  Чого робити ні в якому разі не можна:

 • сушити телефон на радіаторі опалювальної батареї;
 • перевіряти телефон на працездатність після самостійної сушіння;
 • класти пристрій в тару з рисом. Це міф, рис вам ніяк не допоможе.
 • Відео: Проблема зі звуком

  Захисна сітка динаміка засмітилася

  Якщо звук все-таки працює, але не коректно, або значно погіршилася якість звучання, стало набагато гірше чути, варто упевнитися в тому, що динаміки нічим не заблоковані. Наприклад, дешевий чехол, який виготовлений неправильно, може частково прикривати динаміки.


  Фото: очищення решіток динаміків iPhone від пилу


  Чистота захисної сіточки теж грає не останню роль у якості звучання. Якщо ви помітили, що решітка сильно забруднена, візьміть м'яку щіточку і очистіть її легкими рухами.

  Таким чином очищаються як мов, так і мікрофон. Щоб перевірити працездатність, радимо записати свій голос на диктофон, а потім прослухати запис. Якщо звук чистий, то все нормально, а якщо ні, якщо запис переривчасте, значить ви або погано чистили, або пора нести телефон у сервісний центр. Якщо ви не чуєте навіть дзвінка, швидше за все поламався динамік.

  Якщо звук пропав ні з того ні з сього, значить проблема програмна, і, швидше за все, вирішиться після перезавантаження. Якщо ж проблеми з динаміками почалися після потрапляння смартфона в воду, механічних пошкоджень, значить доведеться нести пристрій в СЦ, проблема на 100% апаратна.

  загрузка...
  загрузка...