Як відключити Яндекс Дзен в Яндекс Браузері - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Ті користувачі, які вже довгий час користуються Яндекс Браузером на мобільних пристроях та ПК, напевно, вже встигли познайомитися з черговою новацією від компанії Яндекс під назвою «Дзен» (Zen). Даний сервіс покликаний формувати новинну стрічку користувача враховуючи його конкретні переваги, але далеко не всім людям даний сервіс припав до душі. Враховуючи багатство негативних коментарів і негативних оцінок сервісу, я вирішив допомогти користувачам, і нижче докладно розповім, як відключити Яндекс.Дзен з Яндекс.Браузера.


Публікації за інтересами від Яндекс.Дзен


Зміст статті:

 • 1 Для чого призначений Дзен
 • 2 Як прибрати Яндекс Дзен
 • 3 Відключаємо Дзен з ПК
 • 4 Прибираємо Zen з мобільних пристроїв
 • 5 Висновок

 • Для чого призначений Дзен

  Задіяні в сервісі Яндекс.Дзен технологія базуються на використанні штучного інтелекту і покликана дати користувачеві той контент, який йому потрібен. Браузер від Яндекса збирає інформацію про переваги користувача, а потім, у відповідності з цією інформацією, виводить нові матеріали в самому низу свого вікна. Про те, як відключити і прибрати Яндекс Дзен з браузера я розповім далі.


  Користувачеві пропонується зазначити бажаний для нього контент натисканням на кнопку «Мені подобається», а також виключити на майбутнє появи небажаного контенту клікнувши на «Мені не подобається». Так користувач допомагає сервісу у формуванні власної моделі переваг, щоб сервіс в майбутньому більш точно і конгруентно знаходив матеріал для новинної стрічки даної людини.


  Схожі статті від сервісу Yandex


  Як прибрати Яндекс Дзен

  Як я вже згадував вище, далеко не всі користувачі оцінили переваги сервісу від Яндекса - Дзен. Дуже багато людей скаржаться на низьку якість наданого матеріалу в стрічці «Дзен», на істотне уповільнення роботи комп'ютера і гальма під час серфінгу в мережі після активізації даного сервісу. Згідно з відгуками користувачів використання даного сервісу принесло їм більше проблем, ніж видимих переваг, тому багато бажають відключити Дзен з комп'ютера або мобільного пристрою, але не знають як. Нижче я розповім, як це зробити.

  Відключаємо Дзен з ПК

 • Для видалення сервісу Дзен з комп'ютера досить запустити Яндекс Браузер, натиснути на кнопку налаштувань Яндекс.Браузера (три горизонтальні лінії), тиснемо «Налаштування».
 • Вибираємо пункт меню «Налаштування зовнішнього вигляду» і знімаємо галочку навпроти пункту «Показувати в новій вкладці Дзен».


  Відключаємо Яндекс Дзен


 • Тепер браузер перестане демонструвати вам новинну стрічку, і ви зможете насолоджуватися його більш стабільною і швидкою роботою.
 • Як виглядає відключення сервісу Яндекс Дзен можна подивитися на відео:  Ті ж користувачі, які використовують Яндекс.Браузер і поки не помітили дії сервісу Дзен поспішаю попередити, що сервіс включається не відразу, а лише зібравши деяку інформацію про уподобання користувача. Тому, рано чи пізно, ви зіткнетеся з даними функціоналом, і вам належить вирішувати, що залишити його вимкнути. Детальна інструкція по включенню сервісу тут.

  Прибираємо Zen з мобільних пристроїв

  Прибрати описуваний сервіс Дзен можна і з мобільних пристроїв.

 • Для цього досить зайти в Яндекс.Браузер на нашому мобільному пристрої, натиснути кнопку переходу до налаштувань (або кнопку «Меню» на телефоні).
 • Виберіть «Налаштування», потім «Додатково».
 • зняти галочку з пункту меню «Показувати стрічку рекомендацій Яндекс.Дзен».
 • Висновок

  Сервіс «Яндекс.Дзен» для комп'ютера і смартфонів тільки починає завойовувати свою аудиторію, його розвиток, успіхи і досягнення ще попереду. Тим не менш, дуже часто все нове зустрічає шалений опір консерваторів, які бажають зберегти існуючий status quo. Таким людям я рекомендую придивитися до «Zen» краще, ну а якщо вже сервіс категорично не подобається, тоді скористатися наведеними вище порадами і відключити Дзен назавжди. Або на час.

  загрузка...
  загрузка...