Як відсканований документ перевести у формат Word - все про комп'ютери

загрузка...

При роботі з текстовими документами дуже часто виникає необхідність набирати текст з вже роздрукованого документа. Подібна робота не дуже приємна і забирає багато часу.

На щастя, зараз існують програми, які дозволяють значно спростити і прискорити вирішення подібних завдань. За допомогою цих програм можна швидко перевести відсканований документ у форматі текстового редактора Word і уникнути рутинної роботи по набору тексту.

У даній статті ми продемонструємо, як це робиться на прикладі програми ABBY Finereader 12 Professional. Якщо у вас немає саме такої програми, то ви можете замінити її іншою версією ABBY Finereader або зовсім іншою програмою від іншого розробника. Наприклад, ви можете використовувати програми CuneiForm, Free OCR, Readiris Pro або SimpleOCR.


Крок № 1. Запускаємо ABBY Finereader і відкриваємо відсканований документ.

Першим ділом потрібно запустити програму ABBY Finereader. Після запуску програми потрібно натиснути на кнопку «Відкрити» на панелі інструментів.

Після цього з'явиться вікно для відкриття відсканованого документа. Виберіть зображення або кілька зображень і натисніть на кнопку «Відкрити».

Крім цього, замість використання кнопки «Відкрити» ви можете просто перетягнути відскановані зображення в програму ABBY Finereader.

Крок № 2. Чекаємо поки ABBY Finereader проаналізує вибрані зображення.

Далі потрібно почекати, поки програма ABBY Finereader проаналізує вибрані зображення і розпізнає на них текст. Час, необхідний на аналіз залежить від кількості вибраних зображень і продуктивності вашого комп'ютера.

Коли аналіз зображень буде завершено, з'явиться повідомлення з кнопкою «Закрити».

Натисніть на кнопку «Закрити» і переходьте до наступного кроку.

Крок № 3. Переведіть відсканований документ у формат Word.

Після завершення аналізу, відсканований документ можна перевести у формат Word. Для цього в програмі ABBY Finereader є кнопка «Зберегти».

Після натискання на кнопку «Зберегти» з'явиться вікно для збереження відсканованого документа у текстовому форматі. При цьому ви можете вибрати один з безлічі текстових форматів (DOC, DOCX, RTF, ODT, PDF, HTM, TXT, XLS, XLSX, PPTX, CSV, FB2, EPUB, DJVU). Для того щоб без проблем відредагувати документ в редакторі Word виберіть формат «Документ Microsoft Word 97-2003 (*.doc)» або формат «Документ Microsoft Word (*.docx)».

Після збереження документа у форматі Word відкриється текстовий редактор, і ви зможете почати редагувати відсканований документ.

Що робити, якщо немає можливості встановити програму?

Якщо у вас немає можливості встановити описані вище програми, то ви можете скористатися онлайн аналогами. Найбільш просунутим онлайн сервісом такого роду є ABBY Finereader Online. Даний сервіс дозволяє перевести відсканований документ у формат Word, а також в інші популярні текстові формати.

До недоліків ABBY Finereader Online можна віднести те, що даний онлайн сервіс вимагає реєстрації і безкоштовно обробляє лише 10 сторінок відсканованого тексту. Для обробки більшої кількості сторінок потрібно купувати підписку, яка коштує 5 доларів на місяць.

загрузка...
загрузка...