Youcam Makeup онлайн для комп'ютера - комп'ютерна діагностика

загрузка...


Краса жінки – її зброю. Щоб полонити чоловіків і домагатися своїх цілей, жінці потрібно бути завжди на висоті, а допоможуть цьому вдало підібраний наряд, шикарні туфлі, і, звичайно ж, гідний макіяж. У виборі найбільш підходящого вам мейкапу неоціненну допомогу надасть онлайн програма Youcam Makeup. І в цій статті я розповім, що таке Youcam Makeup, як користуватися цією програмою і як запустити онлайн Youcam Makeup на комп'ютері.


Обробка фото Youcam Makeup


Зміст статті:

 • 1 Що таке Youcam Makeup
 • 2 Можливості онлайн додатки Youcam Makeup
 • 3 Як користуватися віртуальним макіяжем
 • 4 Як користуватися Youcam Makeup на ПК
 • 5 Онлайн аналоги Youcam Makeup на комп'ютер
 • 6 Висновок

 • Що таке Youcam Makeup

  Youcam Makeup – це онлайн продукт, призначений насамперед для дівчат і жінок. Додаток дозволить створити і відредагувати ваше фото з допомогою різних косметичних інструментів, ви зможете накласти на своє фото різні варіації макіяжу, спробувати різні образи, і вибрати найбільш підходящий саме для вас. Також вам може бути цікавий фоторедактор Vinci описаний раніше в статті.


  Програма на ПК володіє багатою варіативністю налаштувань. Ви зможете обрати як загальний стиль макіяжу і подивитися, як ви будете виглядати з ним на фото, так і спробувати змінити різні його складові – рум'яна, помаду, тіні, олівець і так далі, зможете спробувати нові варіації зачісок і вибрати аксесуари, найбільш відповідні вашому обличчю (сережки, намисто, кольє і так далі).

  Програма Youcam Makeup відмінно розпізнає контури вашого обличчя, і досить точно накладає на нього вибраний вами макіяж. Вона абсолютно безкоштовна, але для своєї стабільної роботи вимагає пристрою з швидким процесором і хорошою пам'яттю (ОС Android 4.0 і вище).


  До і після програми Youcam Makeup


  Можливості онлайн додатки Youcam Makeup

  Для роботи з online додатком досить завантажити його з Плей Маркет або iTunes і встановити на вашому пристрої. Або встановити Youcam Makeup на комп'ютер, про це далі. Після запуску ви побачите внизу п'ять основних блоків:


  Перша іконка з літерою «B» (Beauty) зліва познайомить вас з тенденціями в світі макіяжу, ви також зможете оформити підписку на вподобані вам матеріали.


  Друга іконка Youcam Makeup з лупою дозволить вам здійснити пошук по тегам і категорій, а також запросити своїх друзів скористатися програмою.

  Вибір третьою іконки з будиночком дасть вам можливість зробити ваше фото (або використовувати вже існуючий), і накласти на нього різні варіанти макіяжу, зачіски, аксесуари і так далі. Тут присутні дві основні кнопки: Фотомакіяж» (дозволить вам спробувати різні види макіяжу що називається «на ходу», використовуючи камеру для селфи), і «Камера для селфи» (дозволить зробити ваше фото, а вже потім накладати на нього різні варіанти макіяжу).

  У даній третьої Youcam Makeup опції також є п'ять кнопок розташованих трохи зверху.

 • «Макіяж для фото» дозволить вам вибрати вже готове фото на своєму телефоні, і вже потім накласти на нього макіяж».
 • «Selfie» познайомить вас з колекцією кращих селфи з журналу «Glamour», а кнопка «Фільтр» дозволить завантажити з Плей Маркет різні забавні фільтри для селфи.
 • Натиснувши на «Професійні» ви зможете завантажити додаток «Youcam Perfect» для професійного візажу, а вибір кнопки «Костюм-макіяж» познайомить вас з різними кумедними образами макіяжу (казкові герої, тварини і так далі).
 • Четверта кнопка відповідає за обмін повідомленнями між користувачами, а п'ята призначена для налаштувань вашого аккаунта (необхідна реєстрація).

  Як виглядає функціонал онлайн додатки Youcam Makeup ви можете подивитися на відео:

  Як користуватися віртуальним макіяжем

  Для використання програми Youcam Makeup достатньо клікнути на третю кнопку із зображенням будиночка, вибрати «камера для селфи», зробити ваше фото, натиснути на «макіяж» зліва знизу, а потім вибрати опції «вираз обличчя» (дає загальні зміни стилю) або «макіяж» (дозволяє працювати з обличчям, очима, ротом, волоссям і аксесуарами). Попрацювавши з різними варіантами макіяжу, і досягнувши прийнятного результату, ви можете зберегти отримане фото з допомогою кнопки «Зберегти».

  Також можна використовувати вже наявну на вашому пристрої фотографію (її вибір здійснюється за допомогою кнопки «Макіяж на фото») або погратися з різними стилями макіяжу на ходу (кнопка «Фотомакіяж»).

  Як користуватися Youcam Makeup на ПК

  Оскільки версії програми на ПК на даний момент не існує, то для запуску Youcam на комп'ютері пропоную скористатися емуляторами Android під назвою Bluestacks 2 або Nox App Player.


  Завантаження програми на ПК


  наприклад, для запуску Youcam на Bluestacks 2 потрібно завантажити емулятор ось звідси, встановити його на комп'ютер, пройти авторизацію через аккаунт Гугл, і вбивши в рядку пошуку емулятора Youcam Makeup завантажити цей додаток. Тепер ви зможете користуватися можливостями Youcam Makeup онлайн на своєму комп'ютері за допомогою Bluestacks.


  Користування Youcam Makeup онлайн на комп'ютері


  Онлайн аналоги Youcam Makeup на комп'ютер

  Існують безліч альтернатив програми Youcam Makeup на комп'ютер. Приміром, я б відзначив онлайн-ресурс «pho.to», (ось тут) дозволяє швидко і ефективно редагувати ваше фото, згладжуючи його шорсткості, прибираючи зморшки і так далі. Крім фоторедактора тут присутні різні фільтри, є опція швидкого корекції фото, можливість створення аватарів для соціальних мереж і багато іншого.

  Для початку роботи з ресурсом потрібно вибрати необхідний підрозділ, завантажити своє фото з комп'ютера (або Facebook), а потім і почати користуватися багатими можливостями сайту.

  Серед інших альтернатив я б відзначив такі програми як «3000 зачісок», «jKiwi», «Hair Pro», «Salon Styler Pro», «Maggi» і ряд інших. Всі вони володіють схожими до Youcam Makeup можливостями – ви завантажуєте свою фотографію (або робите селфи), а потім і обробляєте ваше фото програмними засобами (доступна зміна макіяжу, зачіски, аксесуарів і так далі). Після отримання прийнятного результату ви можете зберегти фото собі на комп'ютер або поділитися ним у соціальній мережі.

  Висновок

  Онлайн додаток Youcam Makeup на PC підійде, насамперед, тим представницям прекрасної статі, хто не тільки любить експерименти зі своїм макіяжем, але й бажає бути в курсі всіх останніх новинок моди. Якщо ви хочете бути в тренді і реагувати на самі останні «піски» моди – тоді сміливо завантажуйте цей додаток і вирушайте в незабутню подорож по неосяжних просторах світу моди, світу розкішних чоловіків і карколомних жінок.

  загрузка...
  загрузка...