Чим відкрити XLS - все про комп'ютери

загрузка...

У користувачів, які не мають великого досвіду роботи з офісними програмами, не рідко з'являється питання, ніж відкрити XLS файл. Як правило, така ситуація виникає, коли хтось надсилає файл поштою або після скачування файлу з інтернету. І ось перед вами файл у форматі XLS, але ви не знаєте чим його можна відкрити, і що взагалі може знаходитися всередині такого файлу.

Якщо ви зіткнулися з подібними труднощами, то ця стаття саме для вас. Зараз ви дізнаєтеся, що можна відкрити XLS файл програми, які створюють подібні файли для зберігання будь-яких даних вони використовуються.


Файли XLS файли програми Microsoft Excel. Файли цього формату Excel зберігає електронні таблиці. Зазвичай в таких файлах зберігаються таблиці з даними, розрахунками та різноманітними обчисленнями. Завдяки гнучкій системі формул в XLS файли можна зберігати цілі програми, які за заданими алгоритмами обчислюють потрібні вам значення в залежності від вихідних даних.

Оскільки файли XLS це рідний формат програми Microsoft Excel, то і відкривати XLS найкраще саме за допомогою Microsoft Excel. В цьому випадку ви зможете бути впевнені в тому, що все відкрилося правильно і всі дані відображаються точно, так як це було задумано тим, хто цю таблицю створив.

Але, програма Microsoft Excel є частиною платного офісного пакету Microsoft Office, який коштує не малих грошей. Так що якщо у вас немає можливості придбати Microsoft Office, то доведеться використовувати інші програми для відкриття XLS файлів. Нижче ми розглянемо ряд найбільш популярних безкоштовних програм, за допомогою яких ви зможете відкрити XLS файл.

відкрити XLS файл безкоштовно

Microsoft Office Excel Viewer – безкоштовна утиліта від компанії Microsoft. Дана утиліта дозволяє відкривати XLS файли і переглядати в режимі читання. У цьому режимі у вас дуже обмежену кількість можливостей. Все що ви зможете зробити, це роздрукувати документ, скористатися пошуком або скопіювати його вміст. При цьому у вас не буде можливості редагувати відкритий файл.

Завантажити програму Microsoft Office Excel Viewer


OpenOffice.org – популярний безкоштовний офісний пакет. До складу даного офісного пакету входять програми для роботи з текстовими документами, електронними таблицями, базами даних та презентаціями. Програма для роботи з електронними таблицями називається Calc і з її допомогою можна відкривати XLS файли.

Також існують інші безкоштовні офісні пакети, побудовані на базі OpenOffice.org. Ці офісні пакети розробляються іншими групами розробників і можуть мати деякі відмінності. Це: LibreOffice, OxygenOffice Professional Portable OpenOffice.org і т. д.

Завантажити п Universal Viewer рограмму OpenOffice.org


Universal Viewer Free – безкоштовна програма для перегляду файлів в популярних форматах. Головною особливістю даної програми є те, що вона дозволяє відкривати і переглядати файли у всіх популярних форматах. Як заявляють розробники, програма Universal Viewer підтримує 40 форматів зображень, 170 форматів музики і відео, а також всі офісні формати, серед яких є і XLS.

Завантажити програму Universal Viewer

Платні офісні пакети для відкриття XLS файлів

Крім Microsoft Office існують і інші платні офісні пакети. Вони багато в чому схожі на Microsoft Office, і детально розглядати їх не варто. Всі вони включають в себе ряд програм для роботи з текстовими документами, електронними таблицями, базами даних та презентаціями. Якщо вас цікавить, ніж відкрити XLS файл, то з цих офісних пакетів вам потрібна тільки програма для роботи з електронними таблицями.

До платних офісних пакетів належать такі програми, як Corel WordPerfect Office, SoftMaker Office, Ashampoo Office, Kingsoft Office Suite Professional.

загрузка...
загрузка...