Як відключити клавіатуру на ноутбуці з Windows 7 або 10 - все про комп'ютери

загрузка...

Необхідність відключити клавіатуру може виникати в різних ситуаціях. Наприклад, клавіатуру відключають для того щоб дитина нічого не натиснув, поки батьки відійшли від комп'ютера або ноутбука. У даній статті ми розглянемо відразу два способи, як можна відключити клавіатуру на ноутбуці або настільному ПК з операційною системою Windows 7 або Windows 10.


Відключення клавіатури ноутбука за допомогою Windows 7 або 10

Якщо вам потрібно відключити клавіатуру на деякий час, то найпростіший варіант, це скористатися «Диспетчер пристроїв». Даний спосіб відключення клавіатури дуже простий, не вимагає установки додаткових програм і працює як Windows 7, так і в Windows 10.

Для того щоб відкрити «Диспетчер пристроїв» потрібно натиснути комбінацію клавіш Windows-R і у вікні ввести команду «mmc devmgmt.msc». Також існують і інші способи відкриття «Диспетчера завдань».

В «Диспетчері пристроїв» потрібно розкрити список «Клавіатури», клікнути правою кнопкою мишки по клавіатурі і вибрати пункт меню «Видалити». Якщо в списку «Клавіатури» знаходиться відразу кілька клавіатур, то ви можете видалити їх все. Після видалення клавіатури з «Диспетчера пристроїв», клавіатура вашого ноутбука відключиться і перестане працювати.

Для того, щоб увімкнути клавіатуру, потрібно просто натиснути на кнопку «Оновити конфігурацію устаткування» або перезавантажити ноутбук.

Якщо ви відключили клавіатуру і закрили «Диспетчер завдань», то ви можете відкрити його тільки за допомогою мишки. Для цього потрібно перейти по шляху «Панель управління – Система і безпека – Система – Диспетчер пристроїв».

Програми для відключення клавіатури ноутбука

Якщо вам потрібно регулярно включати і відключати клавіатуру на ноутбуці, то робити це з допомогою «Диспетчера пристроїв» буде не дуже зручно. Замість цього можна вдатися до використання програм сторонніх розробників. Більшість таких програм безкоштовні і сумісні як з Windows 7, так і з Windows 10.

Наприклад, можна використовувати програму Toddler Keys. Дана програма створює на панелі завдань окрему іконку, з допомогою якої можна включити і вимкнути клавіатуру, а також керувати деякими іншими функціями і компонентами комп'ютера.

Завантажити програму Toddler Keys можна з сайту mydiv.

Інший варіант, програма Kid Key Lock. Після запуску програми з'являється повідомлення про те, що для доступу до налаштувань потрібно набрати на клавіатурі команду «kklsetup», а для вимикання програми команду «kklquit». Для початку роботи з програмою наберіть «kklsetup» і у вікні, пересуньте повзунок «Keyboard locks» в положення «Lock all keys». Таким чином ви вимкніть клавіатуру. Також не буде зайвим переконатися, що включено нагадування про командах «kklsetup» і «kklquit». Після внесення всіх налаштувань закрийте вікно кнопкою «Ок».

Завантажити програму Kid Key Lock можна з офіційного сайту.

загрузка...
загрузка...