Як поставити пароль на архів - все про комп'ютери

загрузка...

Архів – відмінний спосіб заощадити місце на диску, а також краще організувати свої файли. Але, деякі файли потребують додаткового захисту. Тому багато користувачів цікавляться, як поставити пароль на архів. Якщо вас теж цікавить це питання, то ви потрапили за адресою. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як поставити пароль на архів з допомогою таких популярних архіваторів як WinRAR і 7zip.

Як поставити пароль на архів з допомогою архіватора WinRAR

Для початку потрібно відзначити, що поставити пароль на архів можна тільки в момент створення самого архіву. Якщо у вас вже є архів, на який ви хочете поставити пароль, то його доведеться розпакувати.


І так, для того щоб поставити пароль на архів, натисніть правою кнопкою миші на файли, які ви бажаєте додати в захищений паролем архів. Після цього в меню треба вибрати пункт «Додати до архіву».

Після того як ви вибрали пункт меню «Додати до архіву» перед вами з'явиться вікно програми WinRAR. Тут можна налаштувати всі параметри, які мають відношення до створюваного архіву.

Для того щоб поставити пароль на створюваний нами архів необхідно перейти на вкладку «Додатково» і натиснути на кнопку «Встановити пароль».

Після цього перед вами з'явиться невелике вікно для введення пароля. Щоб уникнути помилки пароль потрібно ввести два рази, верхнє і нижнє поле.

Якщо ви не бажаєте вводити пароль два рази, то ви можете встановити позначку навпроти пункту «Показувати пароль при введенні». При цьому нижнє поле для введення пароля зникне, а сам пароль буде відображатися нормально, а не у вигляді точок як раніше.

Окремо потрібно розповісти про функції «Зашифрувати імена файлів». Дана функція приховує імена ваших файлів. Якщо ви не включите цю опцію, то ваш архів можна буде відкрити і подивитися імена файлів. При цьому для того, щоб відкрити самі файли або повністю розархівувати архів буде необхідно ввести пароль. Якщо ж включити шифрування імен, то архів буде повністю захищений за допомогою пароля. У цьому випадку без введення пароля не вийде навіть подивитися на назви файлів. Після введення пароля і включення (або не включення) функції шифрування маленьке вікно з паролем потрібно закрити натисканням на кнопку «Ok».

Далі ви повернетеся у велике вікно з параметрами архіву. Тут ви можете змінити інші параметри створюваного архіву. Але, якщо вас все влаштовує, то просто натисніть на кнопку «Ok».

Після цього почнеться створення архіву з поставленим вами паролем. Час, який потрібно на створення архіву залежить від продуктивності вашого комп'ютера і обсягу архівованих файлів. Після закінчення архівування створений архів з'явиться в тій же папці, що і ваші вихідні файли.

Як поставити пароль на архів за допомогою архіватора 7zip

Ще одним дуже популярним архіватором є архіватор 7zip. На відміну від WinRAR даний архіватор є повністю безкоштовним. Для того щоб поставити пароль на архів за допомогою 7zip вам необхідно клікнути правою кнопкою мишки по файлів і вибрати пункт меню «7zip – Додати до архіву».

Після цього перед вами відкриється вікно з налаштуваннями архівації. У програмі 7zip інтерфейс набагато простіше і зрозуміліше. Тут немає вкладок, і всі функції розміщені в одному вікні. Для того щоб поставити пароль на архів вам потрібно ввести пароль в два поля, які перебувають під написом «Шифрування».

Після того як ми ввели потрібний пароль можна змінити інші параметри архівації. Якщо ж вас все влаштовує, то натискайте на кнопку «Ok».

Після натискання на кнопку «Ок» почнеться процес копіювання ваших файлів. Як і у випадку WinRAR, цей процес може зайняти деякий час, залежно від обсягу даних і продуктивності вашого комп'ютера.

загрузка...
загрузка...