Як змінити ім'я користувача в Windows 10 - все про комп'ютери

З приходом операційної системи Windows 10 багато прості дії з системою стали виконуватися трохи під іншим, що дуже часто викликає проблеми у недосвідчених користувачів. У цій короткій статті ми розповімо про те, як змінити ім'я користувача, а також ім'я облікового запису Microsoft Windows 10.


Як змінити ім'я користувача в Windows 10

Якщо ви використовуєте локальну обліковий запис, то ви можете змінити ім'я користувача в Windows 10 точно таким же способом, як це робилося в старих версіях Windows. Для цього натисніть комбінацію клавіш Windows X і в меню виберіть пункт «Панель управління».

Після того як відкриється «Панель управління», потім перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів».

А потім, відкрийте підрозділ з такою ж назвою.

В результаті перед вами відкриється вікно з інформацією про вашого облікового запису. Для того щоб змінити ім'я користувача, натисніть на посилання «Зміна імені свого облікового запису».

Після цього з'явиться форма, за допомогою якої ви зможете змінити своє ім'я користувача. Введіть нове ім'я та натисніть на кнопку «Перейменувати».

Для того щоб застосувати зміни перезавантажте комп'ютер.


Як змінити ім'я облікового запису Microsoft Windows 10

Якщо для входу в Windows 10 ви використовуєте обліковий запис Microsoft, змінити її ім'я вищеописаним способом не вийде. Але, ви можете змінити ім'я облікового запису на сайті Microsoft. Для цього відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в «Параметри».

Після цього відкрийте розділ «Облікові записи – Електронна пошта та облікові записи». Тут ви побачите всю основну інформацію про облікового запису Microsoft. Для того щоб змінити ім'я облікового запису натисніть на посилання «Управління обліковий запис Microsoft».

Після цього відкриється браузер і вас перенаправить на сайт account.microsoft.com. Якщо ви не авторизовані на цьому сайті, то спочатку доведеться ввести логін і пароль. Після того, як ви зайдіть на цей сайт, натисніть на посилання «Змінити ім'я», яка буде знаходитися в лівій частині сторінки.

Далі з'явиться невелика форма, в яку потрібно ввести ім'я та прізвище, які ви хочете використовувати в якості імені облікового запису Windows 10.

Після введення потрібних даних не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти».

Потрібно відзначити, що зміна імені користувача не впливає на ім'я користувацької теки на жорсткому диску, назву папки залишиться таким же, як і раніше.