Як зробити закреслений текст у Word - все про комп'ютери

Зазвичай для залучення уваги до якогось відрізку тексту використовують підкреслення або жирний шрифт. Але, якщо ви хочете звернути увагу читача на те, що даний відрізок тексту більше не актуальний, то ви можете використовувати закреслений текст.

Тут ви дізнаєтеся, як зробити закреслений текст у текстовому редакторі Word. Матеріал буде актуальний для Word 2007, 2010, 2013, 2016, а також Word 2003.


Спосіб № 1. Використовуємо кнопку на вкладці «Головна».

Якщо ви користуєтеся сучасними версіями редактора Word (наприклад, Word 2007, 2010, 2013 або 2016), то ви можете зробити закреслений текст за допомогою кнопки на вкладці «Головна». Для цього виділіть мишкою уривок тексту, який повинен бути закресленим, перейдіть на вкладку «Головна» і натисніть там на кнопку з закресленими літерами «abc».

Дана кнопка завжди знаходиться праворуч від кнопок, що відповідають за виділення тексту жирним, курсивом або підкресленням.

Спосіб № 2. Використовуємо налаштування шрифтів.

Якщо у вас редактор Word версії 2003 року, то описаний вище спосіб вам не допоможе, оскільки в інтерфейсі Word 2003 просто немає кнопки для закресленого тексту. Але, ви можете зробити закреслений текст через налаштування шрифтів. Для цього потрібно виділити текст, який повинен бути закресленим, клацнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати «Шрифт». Також вікно з налаштуваннями шрифтів можна відкрити за допомогою комбінації клавіш CTRL-D.

Після цього відкриється вікно з налаштуваннями шрифтів. Тут потрібно включити функцію «Закреслений» і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «ОК».

Треба зазначити, що даний спосіб закреслення тексту однаково працює як в Word 2003, так і в сучасних версіях Word (2007, 2010, 2013 або 2016).

Закреслений текст в інтернеті

На багатьох сайтах можна також зробити текст закресленим. Наприклад, на більшості форумів працює BB-код . На форумах будь-який текст, розміщений між тегами виглядати як закреслений.

Якщо ж на сайті є можливість використовувати HTML теги, то можна спробувати теги , і . Всі ці теги також роблять текст закресленим.

В крайньому випадку можна спробувати використовувати код ̶

Якщо додавати цей код перед кожною буквою, то ви отримаєте закреслений текст. Зокрема, такий спосіб написання тексту працює під Вконтакте.