Як показати приховані папки в Windows 7 - все про комп'ютери

Приховані папки, папки, для яких встановлено атрибут «Прихований». Зазвичай папки з таким атрибутом не відображаються в Провіднику. Для того щоб приховані папки почали відображатися потрібно внести зміни в налаштування операційної системи. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь про те, як показати приховані папки в Windows 7.


Для того щоб змусити операційну систему Windows 7 показувати приховані папки нам потрібно відкрити будь-яку папку і натиснути на кнопку ALT на клавіатурі.

Після натискання на клавішу ALT, під адресним рядком з'явиться ряд випадаючих меню: Файл, Правка, Вид, Сервіс і Довідка. Тут нам потрібно відкрити випадаюче меню «Сервіс» і виберіть «Параметри папок».

Після цього перед вами відкриється невелике вікно під назвою «Параметри папок». В цьому вікні можна налаштувати основні параметри, які стосуються відображення папок, файлів і дисків в Провіднику Windows 7.

Треба зазначити, що якщо у вас не виходить відкрити вікно «Параметри папок» через випадаюче меню, то ви можете скористатися пошуком в меню Пуск. Для цього відкрийте меню "пуск" і введіть «Параметри папок». Після цього операційна система Windows 7 знайде потрібну програму і запропонує її відкрити.

Отже, ви відкрили вікно «Параметри папок», для того щоб показати приховані папки в Windows 7, вам потрібно перейти на вкладку «Вид» і знайти параметри, які відповідають за відображення прихованих папок.

Вам потрібні два параметри:

  • «Приховувати захищені системні файли» – його потрібно вимкнути;
  • «Показувати приховані файли, папки і диски» – його потрібно ввімкнути.
  • Після внесення змін закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК» для того, щоб зберегти зміни. Після цього ви зможете бачити приховані папки та файли. Тепер, якщо є така необхідність, ви можете зняти атрибут «Прихований» і папка стане звичайною. Для цього клікніть правою кнопкою миші на папці і виберіть пункт «Властивості». Після цього відключіть функцію «Прихований» і закрийте вікно.

    Після того як ви зняли атрибут «Прихований», відображення прихованих папок можна відключити. Далі ця папка буде відображатися в будь-якому випадку.