Як відкрити командний рядок в Windows 7 - все про комп'ютери


Командний рядок це текстовий інтерфейс для управління операційною системою. У багатьох ситуаціях командний рядок, дозволяє виконувати дії з системою набагато швидше, ніж за допомогою графічного інтерфейсу. Більш того, в деяких випадках командний рядок просто не замінима. Наприклад, такі популярні утиліти як Ping або Ipconfig запускаються тільки в командному рядку. У даному матеріалі ми розповімо про те, як відкрити командний рядок в Windows 7.


Спосіб № 1. Відкриваємо " командний рядок через меню Пуск.

З допомогою меню Пуск можна запустити будь-яку програму, командний рядок не виключення. Відкрийте меню "Пуск" і перейдіть в розділ «Всі програми – Стандартні». У списку програм знайдіть програму «Командний рядок» і клацніть по ній.

Крім цього ви можете використовувати рядок пошуку, яка знаходиться у меню Пуск. Для цього відкрийте меню "Пуск" і в рядку пошуку введіть «Командний рядок».

Після цього операційна система знайде командний рядок і відобразить її в результатах пошуку.

Спосіб № 2. Відкриваємо " командний рядок в Windows 7 за допомогою меню «Виконати».

Меню «Виконати» це ще один популярний спосіб відкриття командного рядка в Windows 7. Для того щоб скористатися цим способом, вам необхідно натиснути комбінацію клавіш Windows R вікні ввести команду «CMD».

Після введення цієї команди до натискання на кнопку введення перед вами відкриється командний рядок Windows 7.

Спосіб № 3. Створюємо ярлик для відкриття командного рядка.

Якщо вам необхідно регулярно використовувати командний рядок, то ви можете створити ярлик на робочому столі. Для цього клацніть правою кнопкою миші по робочому столі і виберіть пункт «Створити Ярлик». У вікні, введіть команду CMD і натисніть на кнопку «Далі».

Після цього введіть назву ярлика та повторно натисніть на кнопку «Готово».

Все, після цих дій на робочому столі з'явиться ярлик для відкриття командного рядка. За допомогою цього ярлика ви зможете відкрити командний рядок точно також як і всі інші програми.

При необхідності ярлику можна задати комбінацію клавіш, при натисненні якої програма буде відкриватися автоматично. Для цього відкрийте властивості ярлика командного рядка і поставте курсор в полі навпроти пункту «Швидкий виклик».

Після цього натисніть будь-яку кнопку. Для прикладу натиснемо на кнопку з англійської букової «C».

В результаті ярлику буде присвоєна комбінація клавіш Ctrl Alt C. Щоб зберегти зміни закрийте вікно властивостей ярлика простим натисканням на кнопку «Ok». Тепер при використанні комбінації клавіш Ctrl Alt C командний рядок Windows 7 буде відкриватися автоматично.