Як вивести звук з мікрофону на динаміки або навушники - все про комп'ютери

Після підключення мікрофона до комп'ютера користувачі часто запитують, як вивести звук з мікрофону на динаміки або навушники. У цій невеликій статті ми опишемо відразу два способи, як це можна зробити.


Спосіб № 1. Налаштування звуку в Windows.

Для того щоб вивести звук з мікрофону на динаміки або навушники необхідно спочатку відкрити налаштування звуку. Для цього натисніть правою кнопкою мишки на значок динаміків на панелі завдань і у вікні виберіть пункт «Записуючі пристрої».

Після цього перед вами з'явиться вікно «Звук», відкрите на вкладці «Запис».

Це вікно можна відкрити і через «Панель управління». Для цього потрібно відкрити Панель управління» і перейти в розділ «Обладнання і звук – Звук». А потім, у вікні «Звук» відкрити вкладку «Запис».

Отже, після того як ви відкрили вікно «Звук» на вкладці «Запис», вам потрібно перейти до властивостей мікрофона. Для цього виділіть мишкою ваш мікрофон і натисніть на кнопку «Властивості».

У властивостях мікрофона перейдіть на вкладку «Прослухати» і включіть там функцію «Прослуховувати з даного пристрою». Включення даної функції дозволить вам вивести звук з мікрофону на ваші динаміки або навушники.

Для того щоб зберегти настройки мікрофона, закрийте всі вікна натисканням на кнопку «Ок». Для того щоб прибрати звук мікрофона з колонок або навушників, просто ще раз зайдіть у властивості мікрофона і відключіть функцію «Прослуховувати з даного пристрою».


Спосіб № 2. Налаштування звукової карти.

Також ви можете вивести звук з мікрофону на динаміки або навушники за допомогою налаштувань вашої звукової карти. Для цього відкрийте налаштування звукової карти і знайдіть там параметри мікрофона.

Там, серед доступних параметрів мікрофона, повинна бути функція «Прослуховувати з даного пристрою».