Як відключити UAC в Windows 10 - все про комп'ютери

Контроль облікових записів або UAC – це компонент операційної системи Windows 10, призначений для захисту комп'ютера від шкідливих програм. UAC відкриває спливаючі вікна з вимогою підтвердити дію, кожен раз, при запуску невідомих програм або внесення змін в налаштування операційної системи.

Спливаюче вікно UAC можуть бути досить надокучливими, однак вимкнути UAC не рекомендується. Оскільки він дійсно підвищує рівень захисту комп'ютера. Але, якщо ви все ж вирішили відключити UAC в Windows 10, то дана стаття повинна вам допомогти.


Для того щоб відключити UAC в Windows 10 вам необхідно спочатку відкрити «Панель управління». Для цього клікніть правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск» і виберіть у меню «Панель управління».

Після відкриття «Панелі управління», перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів».

А потім відкрийте підрозділ з такою ж назвою.

Після цього ви повинні потрапити на сторінку керування обліковим записом. Тут потрібно натиснути на посилання «Змінити параметри контролю облікових записів».

В результаті перед вами відкриється вікно з налаштуваннями UAC. Для того щоб повністю відключити Контроль облікових записів UAC в Windows 10 вам необхідно пересунути повзунок в самий низ і натиснути на кнопку «OK». Також ви можете знизити рівень захисту, для цього просто перемістіть повзунок на одну клітинку вниз. При зниженні захисту UAC продовжить працювати, але буде менше турбувати вас спливаючими вікнами.

Після натискання на кнопку «Ок» UAC попросить підтвердити зміна налаштування, в цьому вікні натисніть «OK».


Як відключити UAC через реєстр Windows 10

Також ви можете вимкнути UAC в Windows 10 за допомогою реєстру. Для цього відкрийте редактор реєстру і перейдіть у розділ:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
  • В даному розділі потрібно знайти і відкрити параметр з назвою «EnableLUA».

    Після цього з'явиться вікно для редагування параметра. Для того щоб відключити UAC введіть нуль і збережіть.

    Після зміни реєстру перезавантажте комп'ютер, для того щоб UAC відключився.