Як прибрати стрілки з ярликів у Windows 7 все про комп'ютери

За замовчуванням, всі ярлики Windows 7 позначаються додатковим значком у вигляді стрілки, який розташовується в правому нижньому куті іконки файлу або програми. Дана стрілка потрібна для того, щоб користувач міг легко відрізнити справжній файл від ярлика. Але, багатьох користувачів дратують ці стрілки на кожному ярлику. Якщо ви також вважаєте, що стрілки на ярликах вам не потрібні, то в цій статті ви зможете дізнатися, як прибрати стрілки з ярликів у Windows 7.


Як прибрати стрілки з ярликів з допомогою редактора реєстру

Прибрати стрілки з ярликів можна кілька ними способами. Спочатку ми розповімо про те, як це робиться з допомогою редактора реєстру. Відкрийте меню «Виконати» (комбінація клавіш Windows-R) і введіть команду REGEDIT. Також ви можете ввести цю команду в пошуковий рядок в меню Пуск.

Після виконання команди «REGEDIT» перед вами повинен відкритися редактор реєстру. Тут ви повинні відкрити ось цей розділ реєстру:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Icons

Можливо, в розділі «Explorer ви не зможете знайти розділ «Shell Icons». В цьому випадку його потрібно створити. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по розділу «Explorer» і виберіть пункт меню «Створити Розділ». Після цього з'явиться новий розділ реєстру, назвіть його «Shell Icons».

Далі відкрийте розділ «Shell Icons» і створіть всередині нього рядковий параметр з назвою «29».

Після цього відкрийте створений строковий параметр і задайте йому значення «%windir%\System32\shell32.dll,-50».

Після цього закрийте реєстру та перезавантажте Windows. Після наступного запуску Windows стрілок з ярликів повинні зникнути.

Як прибрати стрілки з ярликів за допомогою REG файлу

Вищеописані зміни в реєстрі можна виконати за допомогою REG файлу. Для цього відкрийте програму Блокнот і вставте наступний код:

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\Shell Icons]
"29"="%windir%\\System32\\shell32.dll,-50"

Ось так це виглядає в програмі Блокнот:

Після цього відкрийте меню «Файл – Зберегти як» і збережіть цей код у файлі з розширенням «.REG».

Після збереження відкрийте одержаний REG файл і підтвердіть внесення змін до реєстру. Далі система сама створить розділ реєстру «Shell Icons», рядковий параметр «29» і внесе до нього потрібне значення. Тепер, для того щоб прибрати стрілки з ярликів, вам залишиться тільки перезавантажити комп'ютер.

Як прибрати стрілки з ярликів за допомогою сторонніх програм

Також ви можете прибрати стрілки з ярликів за допомогою сторонніх програм. Наприклад, це можна зробити за допомогою будь-якої програми для тонкої настройки Windows (зазвичай такі програми називають твікера). Для прикладу продемонструємо, як це робиться в програмі Windows 7 Tweaker.

Відкрийте програму Windows 7 Tweaker і перейдіть в розділ «Система – Ярлик стрілка». Після цього виберіть пункт «Приховувати» і натисніть на кнопку «Зберегти і вийти».

Після закриття програми Windows 7 Tweaker не забудьте перезавантажити комп'ютер.