Як зменшити відстань між рядками в microsoft Word - все про комп'ютери


Відстань між рядками або міжрядковий інтервал це одна з найбільш затребуваних налаштувань тексту. Різні типи документів вимагають різного відстані між рядками. Тому користувачі часто стикаються з необхідністю збільшити або зменшити відстань між рядками в microsoft Word. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як це робиться на прикладі Word 2003, 2007, 2010, 2013 і 2016.


Як зменшити міжрядковий інтервал у Word 2003, 2007, 2010, 2013 або 2016

Для того щоб зменшити відстань між рядками в microsoft Word 2007, 2010, 2013 або 2016 вам необхідно виділити текст (щоб виділити весь текст і натисніть CTRL A), перейти на вкладку «Головна» і натиснути на кнопку, яка називається «Інтервал». Ця кнопка буде знаходиться трохи правіше налаштувань gnome (скріншот нижче).

В Word 2003, також є така кнопка. Вона знаходиться на панелі інструментів.

Після натискання на кнопку «Інтервал» відкриється випадаюче меню, за допомогою якого можна вказати міжрядковий інтервал тексту. Наприклад, ви можете вибрати інтервал «1.0», це дещо зменшить відстань між рядками.

Якщо цього мало, то ви можете ще більше зменшити відстань між рядками. Для цього потрібно виділити текст, натиснути на кнопку «Інтервал» і вибрати пункт меню «Інші варіанти міжрядкових інтервалів».

Після цього перед вами відкриється вікно «Абзац» на вкладці «Відступи та інтервали». Тут внизу праворуч є блок для налаштування відстані між рядками. Для того щоб зменшити відстань просто вкажіть менше значення і закрийте вікно, натиснувши на кнопку «Ок» (знімок внизу).

Зверніть увагу, що у вікні «Абзац» також можна змінити спосіб налаштування відстані між рядками. Для цього потрібно відкрити випадаюче меню і вибрати інший варіант. Тут доступні такі способи формування міжрядкового інтервалу:

  • Одинарний – інтервал між рядками вибирається в залежності від самого великого шрифту в рядку.
  • 1.5 рядка – інтервал між рядками дорівнює 1.5 рядка. Фактично, це той самий полуторний міжрядковий інтервал.
  • Подвійний – інтервал між рядками вибирається в залежності від самого великого шрифту в рядку і множиться на 2.
  • Мінімум – мінімальний міжрядковий інтервал, необхідний для нормального відображення всіх букв алфавіту.
  • Точно – точний розмір інтервалу в пунктах.
  • Множник – стандартний спосіб налаштування міжрядкового інтервалу. Збільшує одинарний інтервал у задану кількість разів.
  • Наприклад, якщо вибрати параметр «Точно», то можна налаштувати точне значення відстані між рядками в пунктах.

    Для збереження налаштувань не забудьте натиснути на кнопку «Ok».