Як слухати музику в ВК без інтернету - комп'ютерна діагностика


Проблема прослуховування музики оффлайн була актуальна і раніше, але тепер вона постала особливо гостро. Оскільки після оновлення умов використання ВКонтакте доведеться або купувати підписку за 159 крб. на місяць, або змиритися з наявністю аудіореклами при відтворенні треків. Зрозуміло, це не єдина причина слухати музику без інтернету, ця функція стане в нагоді під час перебування в місцях з поганим рівнем зв'язку, а також допоможе заощадити трафік.


Музика ВКонтакте


Зміст статті:

 • 1 Відтворення пісень ВК оффлайн
 • 2 Як слухати музику під ВКонтакте без інтернету на смартфоні
 • 2.1 Стара версія офіційного клієнта ВК
 • 2.2 Андроїд
 • 2.3 iOS

 • Відтворення пісень ВК оффлайн

  Ідеальним рішенням для прослуховування пісень HQ ВКонтакте без інтернету - це завантаження файлів з VKMusic. Це окрема програма, яку потрібно встановити на ПК. Вона оформлена в стилі соціальної мережі, тому її використання не викличе складнощів. Додаток здатне виконувати функції програвача, який можна згорнути і управляти їм за допомогою клавіатури.


  Скачування музики ВК з VKMusic


  Всі завантажені пісні знаходяться в спеціальній папці, тому вони завжди будуть доступні і не загубляться. Якщо скачувати треки поодинці для вас занадто утомливо, то допоможе функція складання власного плейлиста і завантаження одним архівом. Коли потрібно прослуховувати музику на мобільному пристрої, то можна просто скопіювати завантажені файли, підключивши його до ПК.

  Цікаво: Як зробити пряму трансляцію в ВК.


  Як слухати музику під ВКонтакте без інтернету на смартфоні

  Слід також звернути увагу, що у зв'язку з блокуванням ВК на території України, у жителів цієї країни програми при відтворенні музики без Інтернету можуть працювати некоректно, зокрема, повідомляти про помилку авторизації.


  Стара версія офіційного клієнта ВК

  Функція кешування пісень була вилучена лише з клієнтів новіші версії 4.8.3, значить, якщо не оновлювати мобільний додаток або повернутися до старої версії, то можливість прослуховувати музику без доступу до інтернету знову з'явиться. Завантажити відповідний файл можна на 4PDA. Недоліком є те, що в старій версії клієнта будуть не доступні нові функції. На даний момент це не має великого значення, але в майбутньому може доставити незручності.


  ВК оффлайн


  Рекомендую: Як сидіти оффлайн Вконтакте з комп'ютера.

  Андроїд

  Головною особливістю ВКонтакте MP3 є оптимізація для роботи саме з соціальною мережею ВКонакте. Його інтерфейс практично повністю копіює оригінальний клієнт, відмінності полягають лише в розширеній функціональності, в тому числі і можливості обходу обмежень, встановлених керівництвом соціальної мережі. Приємною особливістю є те, що програма підтримує оффлайн режим для всієї сторінки, а не тільки музики.

  iOS

  На iOS можливість слухати музику з ВК ускладнюється, оскільки Apple блокує багато додатка у зв'язку з порушенням авторських прав. Обмеження торкнулися і програми Muka Player (Музика ВК), але вона продовжує працювати. Додаток повністю безкоштовно, а завантажити його з офіційного магазину не вийде. Про те, як ним користуватися, розказано в відео:

  Якщо програма стане повністю недоступною, то в якості альтернативи можна скористатися iMuzbox або miXter. Завантажувати музику для оффлайн прослуховування краще через WiFi, особливо якщо доведеться скачувати великий плейлист.

  Навіть якщо все працює, то не варто занадто радіти. Слухати аудіо у ВК без Інтернету, як і її завантаження, суперечать політиці ВКонтакте. А значить, розробники соціальної мережі з високою часткою ймовірності найближчим часом займуться усуненням вразливостей, і будуть боротися з додатками, які дозволяють це зробити, будь-якими способами. Цілком можливо, що доступ до оффлайн прослуховування музики стане повністю закритий. В такому випадку доведеться використовувати альтернативні сервіси.