Як перезавантажити Windows 8 - все про комп'ютери

В операційній системі Windows 8 кардинально змінився інтерфейс. Із-за чого багато користувачів не знають, як виконувати основні дії в цій операційній системі. Наприклад, багато початківці, не знають, як перезавантажити Windows 8. У цьому матеріалі ми розглянемо декілька простих способів перезавантажити комп'ютер з Windows 8.


Перезавантаження Windows 8 за допомогою стартового екрана

З допомогою стартового екрана можна виконувати всі ті ж операції, що і з допомогою меню Пуск в старих версіях Windows. Тому якщо вам необхідно перезавантажити комп'ютер, то натисніть на кнопку Windows і наведіть мишку до нижнього правого кута стартового екрану. Після того як ви побачите бічне меню – натисніть на кнопку «Параметри».

Після цього ви побачите меню «Параметри». Тут потрібно натиснути на кнопку «Вимикання», ця кнопка знаходиться в нижній частині меню «Параметри».

Після натискання на цю кнопку, ви побачите невелике спливаюче меню у якому потрібно вибрати пункт «Перезавантаження».

Виконуємо перезавантаження Windows 8 з робочого столу

Якщо вам не подобається стартовий екран Windows 8, то ви можете запустити перезавантаження комп'ютера прямо з робочого столу. В цьому випадку вам навіть не доведеться відкривати стартовий екран Windows 8.

Отже, для того щоб перезавантажити Windows 8 з робочого столу, що вам потрібно клацнути правою кнопкою мишки по кнопці Пуск (або просто по лівому нижньому кутку екрану, якщо у вас стара версія Windows 8, в якій ще немає кнопки Пуск).

У вікні потрібно вибрати пункт «Завершення роботи або виходу з системи – Перезарузка».

Як перезавантажити Windows 8 через CTRL-ALT-DELETE

Також ви можете перезавантажити комп'ютер з Windows 8 натиснувши комбінацію клавіш CTRL-ALT-DELETE. Після натискання цієї комбінації клавіш ви побачите екран, з якого можна запустити диспетчер завдань, а також заблокувати екран, вийти з облікового запису або змінити користувача.

В нижній частині екрана є кнопка вимикання комп'ютера. Натиснувши на цю кнопку, ви побачите невелике спливаюче меню з якого можна перезавантажити комп'ютер.

Як перезавантажити Windows 8 за допомогою команди Shutdown

В операційній системі Windows 8 для перезавантаження комп'ютера можна використовувати команду «Shutdown /r». Ви можете виконати дану команду з меню «Виконати» (комбінація клавіш Windows R) або за допомогою командного рядка.

Але, в повсякденному використанні такий варіант не дуже зручний. Тому ви можете створити ярлик для виконання команди «Shutdown /r». Відкрийте контекстне меню на робочому столі і виберіть пункт «Створити Ярлик».

Далі у вікні, введіть команду «Shutdown /r» і натисніть на кнопку «Далі».

Після цього потрібно ввести назву ярлика й натиснути на кнопку «Готово».

Все, після цього на робочому столі з'явиться ярлик для перезавантаження Windows 8.