Aliexpress Standard Shipping - відстеження поштових відправлень - комп'ютерна діагностика


При купівлі товару на AliExpress», і виборі транспортної компанії для доставки, одним з варіантів може бути «Aliexpress Standard Shipping». Деякі користувачі помилково вважають «Aliexpress Standard Shipping» транспортною компанією, хоча це всього лише один з варіантів доставки, в якому задіяна торговельна площадка «AliExpress» і безліч поштових служб по всьому світу. У цьому матеріалі я розповім, як відстежувати поштові відправлення «Aliexpress Standard Shipping», і які інтернет-сервіси нам в цьому допоможуть.


Вивчаємо спосіб доставки «Aliexpress Standard Shipping»


Зміст статті:

 • 1 Aliexpress Standard Shipping що це за метод доставки
 • 2 Як відстежити посилку «Aliexpress Standard Shipping»
 • 3 Висновок

 • Aliexpress Standard Shipping що це за метод доставки

  «Aliexpress Standard Shipping» (в перекладі - «стандартна перевезення вантажу Алиэкспресс») - це спосіб транспортування товарів, придбаних на сайті «AliExpress». При якому інтернет-майданчик «AliExpress» задіяна не тільки в продажу товару, але і в його доставки покупцеві.


  Якщо в інших способах доставки продавець пакує товар і відправляє його до покупця з допомогою якої поштової або логістичної компанії (наприклад, «China Mail»), то в «Aliexpress Standard Shipping» все інакше. Продавець пакує товар, відправляє його на склад «AliExpress», і вже логісти даної структури займаються не тільки відправкою товару до покупця, але і контролем самого процесу доставки.


  Приблизно так виглядає поштовий склад «AliExpress»


  При цьому логісти «AliExpress» не мають власного транспорту, а використовують можливості різних логістичних і поштових компаній («DHL», «China Post», «Omniva Estonia Post» , «SPSR», «UPS» та ін).

  Варіанти доставки з залученням логістів «AliExpress» бувають двох видів:


 • «Aliexpress Standart Shipping» - стандартна (часто безкоштовно) доставка, терміном від 15 до 30 робочих днів;
 • «Aliexpress Premium Shipping» - більш дорога і швидка преміум-доставка, посилка приходить до покупця протягом 7 - 15 діб.


  Варіанти вибору способу доставки на «AliExpress»


 • Зазвичай посилка, відправлена за допомогою ««Aliexpress Standart Shipping» отримує трекінг-номер, який не має будь-яких специфікацій. Це стандартний 13-значний номер, який ви можете відстежити на більшості трекінгові сайтів. Відстеження задіюється через деякий час після покупки (зазвичай через 5-7 днів), тому не варто панікувати, якщо продавець відправив вам трекінг-номер, а той відразу не відстежується на спеціалізованих сайтах.


  Оціночне час доставки в різні країни із залученням способу «Aliexpress Standard Shipping»


  Як відстежити посилку «Aliexpress Standard Shipping»

  Після того, як ми з'ясували, що таке «Aliexpress Standard Shipping», а також що це «Aliexpress Premium Shipping», перейдемо до списку сервісів, що дозволяють нам відслідковувати трекінг-номер, відправлений за допомогою ««Aliexpress Standart Shipping».

  зокрема, рекомендую звернути увагу на наступні сервіси:

 • Сервіс global.cainiao.com спеціалізується на посилках, відправлених за допомогою «AliExpress». Просто перейдіть на даний ресурс, введіть отриманий вами від продавця трекінг-номер, і натисніть на червону кнопку «Track» внизу;


  Скористайтесь функціоналом сайту global.cainiao.com для відстеження вашої посилки


 • Міжнародний ресурс activities.aliexpress.com спеціалізується на роботі з товаром, купленим на «AliExpress», дозволяючи відслідковувати посилки від «Алі» по всьому світу;
 • Для українських користувачів буде актуальний ресурс uacargo.com.ua, дозволяє ефективно відслідковувати посилки, відправлені способом «Aliexpress Standart Shipping» в Україну;
 • Російськомовний сервіс aliexpress-shoping.ru пропонує легкий і зручний спосіб відстеження посилок, куплених на «AliExpress»;


  Російськомовний сервіс aliexpress-shoping.ru дозволить вам легко відстежити місцезнаходження вашого товару


 • Англомовний сервіс track24.net дозволяє відстежувати посилки, придбані на «AliExpress», по всьому світу. Трекер також може похвалитися спеціальним підрозділом сайту, відстежує посилки, відправлені способом «Aliexpress Standart Shipping»;
 • Сервіс track24.ru є російськомовним сервісом, за своїм функціоналом близькому до вже описаних вище. Серед бонусів сервісу – можливість оповіщення своїх клієнтів про зміну в статусах посилки (така опція доступна після реєстрації користувача на даному сайті).


  Сервіс track24.ru повідомить вас на е-мейл про зміни в статусі товару


 • Висновок

  «Aliexpress Standard Shipping» - це спосіб надсилання поштових посилок, в якому можливості інтернет-майданчика «AliExpress» задіяні не тільки на стадії продажу і покупки товару, але і його доставки покупцеві. Внаслідок цього інтернет-майданчик прямо зацікавлена в здійсненні доставки, що істотно знижує ризик того, що посилка «загубиться» на якому-небудь з ланок логістичного ланцюга. Вибирайте цей спосіб, якщо хочете гарантувати доставку, та знизити ризики транспортування придбаного товару, і посилка буде до вас цілою, і заявлений термін.