Як зробити невидиму таблицю в Word - все про комп'ютери

Не рідко при оформленні текстового документа у Word виникає необхідність зробити невидиму таблицю. У даній статті ми підготували детальну інструкцію, як це можна зробити.

Інструкція буде актуальна як сучасні версії текстового редактора Word (Word 2007, 2010, 2013 і 2016), так і для Word 2003.


Крок № 1. Створюємо звичайну таблицю.

Для того щоб зробити невидиму таблицю в Ворді вам спочатку потрібно зробити звичайну таблицю. Якщо у вас вже є таблиця і ви просто хочете зробити її невидимою, то цей крок можна пропустити. Отже, перейдіть на вкладку «Вставити» натисніть на кнопку «Таблиця» і з допомогою з'явився меню створіть таблицю потрібного розміру.

Якщо у вас Word 2003, то для створення таблиці потрібно скористатися меню «Таблиця Намалювати таблицю». Після чого з'явиться плаваюче вікно з інструментами для роботи з таблицею.


Крок № 2. Виділяємо таблицю мишкою.

Далі вам необхідно виділити всю таблицю за допомогою мишки. Зверніть увагу, якщо ви хочете зробити невидимою тільки частину таблиці, то вибирайте тільки ті клітинки, лінії навколо яких повинні стати невидимими.


Крок № 3. Робимо таблицю невидимою за допомогою кнопки «Кордону».

Після того, як таблиця виділена, потрібно перейти на вкладку «Конструктор» і натиснути на стрілочку поруч з кнопкою «Кордону».

У меню потрібно вибрати варіант «Немає кордонів». Після чого виділена вами таблиця повинна стати невидимою.

Якщо у вас Word 2003, то для того щоб зробити таблицю невидимою вам потрібно спочатку натиснути правою кнопкою мишки по іконці в лівому верхньому куті таблиці. Після чого в меню потрібно вибрати «Межі і заливка»

Після цього відкриється вікно «Межі і заливка». Тут потрібно вибрати тип рамки «Ні» і застосувати цю настройку до всієї таблиці.

Після збереження налаштувань за допомогою кнопки «Ok» межі таблиці повинні стати невидимими.