Як встановити візуальні закладки в Google chrome - комп'ютерна допомога

Навмисно або випадково, це дійсно факт, який дратує багатьох користувачів – ніяких візуальних закладок в гуглі не передбачено.

І дарма, адже наявність закладок дає додаткове розширення функціональності браузера. Виконати всі налаштування зовсім нескладно самостійно навіть недосвідченій людині. Як це правильно зробити, і навіщо взагалі – розглянемо докладніше.


Навіщо встановлювати

Сучасний користувач вже досить розбалуваний різними додатковими функціоналами і розширеннями, чим більше їх є у браузера – тим він зручніше, приємніше працювати з ним.

У кожного є свої улюблені сторінки, які він відвідує частіше інших. А щоб не шукати годинами потрібну адресу в журналі, запам'ятовувати або записувати його в блокноті, можна швидко і зручно розмістити його в закладки. Економія часу незаперечна, встановити візуальні закладки для google chrome тому безумовно варто, багато часу і зусиль це не відніме.


Фото: візуальні закладки для Google Chrome


Що дає саме візуальна закладка в браузері? Зручність, перш за все. Всі закладки спливають у верхньому рядку, як тільки буде відкрита нова вкладка. Таким чином ви відразу зможете побачити всі свої улюблені сайти (вони будуть відображатися картинкою), і одним кліком вибрати і відкрити потрібний саме зараз.


чи Не правда, дійсно дуже швидко, просто і зручно? Творці Яндекса для своїх користувачів придумали дуже гарне додаток, за допомогою якого всі найбільш відвідувані сайти будуть спливати в новій вкладці у вигляді графічних іконок.

Закладки в інтернет – магазині Chrome

Отже, в Гуглі можна переглянути список останніх відвіданих сайтів і видалити деякі адреси з них. А ось для того, щоб створити закладку на свій розсуд, потрібна спеціальна програма. Завантажити розширення можна безкоштовно в інтернет-магазині від творців даного браузера.


Фото: шлях до розширень


В інтернет магазині Хром нічого не потрібно купувати все хитається абсолютно безкоштовно:

 • запустіть браузер, зайдіть на сторінку інтернет магазину Хром;
 • потім вам потрібно буде перейти по посиланню для установки розширення закладок Снід Діал;
 • на екрані з'явиться вікно зі списком всіх файлів – ваших даних, журналу, закладок і т. д., - до яких буде отримано доступ. Вам потрібно дати дозвіл на отримання доступу. Для цього натисніть кнопку встановити;


  Фото: кнопка встановити


 • після завершення інсталяції вам треба буде натиснути на плюсик поруч з вкладками. Відкриється сторінка, на якій буде відбуватися редагування всіх закладок. Спочатку разом зображення ви побачите просто чорні картинки;
 • якщо вам хочеться змінити фон, шрифт та інші параметри на сторінці, вам потрібно клацнути правою кнопкою миші по порожньому місцю, зайти в настройки – на екрані з'явиться маленьке меню і провести вручну необхідні операції.

 • Фото: За допомогою цього додатка ви можете редагувати будь-яку закладку


  Що ще можна зробити? Наприклад, вивести закладку на екран.

  Для цього:

 • клацніть правою кнопкою миші по потрібній вам сторінці, яке проявилося в меню виберіть пункт «Розширення»;
 • для установки закладок в бажаному порядку, достатньо просто перетягнути в потрібну позицію мишкою;
 • для того, щоб видалити закладку, слід правою кнопкою клацнути по ній.

 • Фото: Результат установки візуальних закладок


  Доступна ще така цікава функція, як прикріплення логотипу на сторінці. Для цього потрібно зайти на обраний сайт, натиснути на саму закладку і вибрати пункт «Змінити» в меню. Має спливти віконце, вас попросять вказати посилання логотипу сайту. Вносьте її в потрібну графу, після чого тисніть «Оновити».

  відео: установка візуальних закладок

  Краще додаток для Хрому - Speed Dial

  Багато хто користувачі вже познайомилися з такою програмою-розширенням, як Speed Dial 2, і стверджують, що нічого могутніше і швидше для установки і обробки закладок не зустрічали. Чому ж так полюбилося це додаток?


  Фото: головна сторінка програми


  Все дуже просто – воно дає можливість абсолютно повністю змінювати зовнішній вигляд ваших закладок, додавати сайти, експортувати свої особисті настройки, стежити за статистикою і виконувати багато інших дій.


  Фото: створення ескізів


  Дуже велика перевага – програму можна завантажити абсолютно безкоштовно, вона є в каталозі додатків інтернет-магазину Гугл Хром. Просто виберіть її зі списку і натисніть кнопку «встановити».


  Все про яндекс гроші. Читати статтю, що таке яндекс гроші.

  Як перевстановити Windows 8 на Windows 7? Повна інструкція тут.

  Для зручності після завантаження програма запропонує новому користувачеві пройти ознайомчий тур – таким чином можна ще раз переглянути, що дає вам це сучасне додаток і як правильно ним користуватися. А от вже потім можна імпортувати закладки, створювати мініатюрки (їх може бути до 36!), змінювати фон.


  Фото: пропозиція сайтів


  Щоб досконально розібратися у всіх можливостях програми Снід Діал, рекомендується увійти в меню налаштувань.

  Їх дуже багато, і ви можете налаштовувати і змінювати під свій смак практично всі, не тільки фон і зображення сайту, а також умови оновлення списку закладок частотою відвідувань, наприклад), кількість стовпців і т. д. В меню бокової панелі можна подивитися всі збережені закладки і ті з них, які відвідувалися недавно.

  Як встановити візуальні закладки від Яндекса для Google Chrome


  Фото: потрібні кнопки


  Ось покрокова інструкція, як швидко створити візуальні закладки на Яндексі для Гугл Хрому:

 • відкрийте браузер і натисніть на плюсик у верхньому рядку, щоб відкрилася нова вкладка;
 • далі увійдіть в «Яндекс. Бар». Це окремий додаток, розроблене творцями Яндекса. У нього включені найрізноманітніші сервіси, в тому числі і установка візуальних закладок;


  Фото: Яндекс Бар для Chrome


 • у вас відкриється сторінка «Яндекс. Бар», що дозволяє виконати всі процедури саме для вашого браузера, в даному випадку – для Гугл Хром;
 • виберіть велику кнопку «Встановити» і натисніть її. Програма почне завантажуватися. На екрані з'явиться попередження про те, що відбувається завантаження ймовірно небезпечних файлів з інтернету. Щоб повідомити системі, що ви дійсно згодні з відданої командою і хочете здійснити запуск файлів, вам слід натиснути кнопку «Виконати»;
 • дочекайтеся завершення завантажень візуальних закладок від Яндекс. Потім натисніть кнопку «Далі». Її буде потрібно натиснути кілька разів, поки на екрані не з'явиться повідомлення «Готово»;
 • програма для перегляду сторінок в інтернеті повинна перезавантажитися сама автоматично. Якщо цього не сталося, закрийте програму вручну. Потім ще раз запустіть браузер;
 • ви відразу ж побачите картинки тих сайтів, на які заходьте частіше всього. Програма від Яндекс сама визначає їх і переносить у вигляді графічної іконки у візуальні закладки для швидкого запуску;


  Фото: розширення для google chrome


 • закладок за замовчуванням дев'ять. Якщо ви відкриєте будь-яку з них, у верхньому правому куті ви побачите меню для налаштувань. Для того, щоб видалити закладку, достатньо натиснути на хрестик. Для оновлення іконки сайту натискайте дві круглі стрілочки;


  Налаштування закладок Google Chrome


 • якщо вам потрібно вручну відкоригувати адресу сайту, або ж хотілося б встановити автоматичне оновлення сторінки, вибирайте середню кнопку. У правому нижньому куті є значок шестерінки. З його допомогою можна змінювати фонове зображення сторінки. Вона ж служитиме і в тому разі, якщо виникла необхідність прибрати деякі закладки, або додати більше передбачених дев'яти.
 • як резюме можна сказати: браузер Гугл Хром передбачає за замовчуванням далеко не всі функції, які є, наприклад, в Опері. Але тим і хороший цей браузер, що він дозволяє викачувати і додавати самі різноманітні додатки і розширення. Причому знайти їх можна в інтернет-магазині Хром і завантажити абсолютно безкоштовно.


  Технологія 3G в планшеті. Докладніше в статті, що таке 3g в планшеті.

  3D окуляри для комп'ютера. Тут.

  Твердотільні жорсткі диски, як вибрати? Відповідь далі.

  Дізнавайтесь більше про можливості улюбленого браузера, не пропускайте останні оновлення, робіть роботу і відпочинок в мережі інтернет більш швидкими, комфортними і цікавими.