Як зробити утримання в Word - все про комп'ютери

Програма Microsoft Word-це дуже потужний тектовый редактор. З його допомогою можна автоматизувати рутинні процеси, з якими зазвичай стикаються користувачі при роботі з тектом. Наприклад, з допомогою інструментів програми Word можна значно спростити створення змісту документа.


Як зробити утримання в Word автоматично

Для того щоб зробити утримання в Ворді автоматично ваш текстовий документ повинен бути розмічений за допомогою стилів. Великі заголовки, з яких починається розділ документа, повинні бути позначені як «Заголовок 1». Для підзаголовків потрібно використовувати стиль «Заголовок 2», «Заголовок 3» і т. д. Зробити це досить просто, виділяємо потрібний заголовок і натискаємо на кнопку з потрібним нам стилем в блоці «Стилі» на вкладці «Головна».

Після того як всі заголовки розмічені за допомогою стилів можна створювати зміст. Для цього потрібно перейти на вкладку «Ссылкки», натиснути на кнопку «Зміст» і вибрати варіант «Авто збиране зміст 1» або «Авто збиране зміст 2».

Після цього в тому місці, де встановлений курсор, з'явиться зміст документа. При цьому в змісті відразу будуть вказані правильні сторінки.

Якщо після редагування документа зазначені у змісті сторінки перестануть збігатися, то вам потрібно просто натиснути на кнопку «Оновити таблицю» інформація про сторінках знову стане актуальною.

Як зробити утримання в Ворді вручну

Також ви можете зробити зміст вручну. Для цього встановіть курсор у те місце, де має знаходитися зміст, перейдіть на вкладку «Посилання» натисніть на кнопку «Зміст» і виберіть пункт «Ручне зміст».

Після цього на сторінці з'явиться зміст, який ви зможете редагувати вручну. Потрібно відзначити, що для ручного режиму створення змісту не працює автоматична підстановка номерів сторінок.