Як зробити утримання в Word - все про комп'ютери

Рекламний блок

Програма Microsoft Word-це дуже потужний тектовый редактор. З його допомогою можна автоматизувати рутинні процеси, з якими зазвичай стикаються користувачі при роботі з тектом. Наприклад, з допомогою інструментів програми Word можна значно спростити створення змісту документа.


Як зробити утримання в Word автоматично

Для того щоб зробити утримання в Ворді автоматично ваш текстовий документ повинен бути розмічений за допомогою стилів. Великі заголовки, з яких починається розділ документа, повинні бути позначені як «Заголовок 1». Для підзаголовків потрібно використовувати стиль «Заголовок 2», «Заголовок 3» і т. д. Зробити це досить просто, виділяємо потрібний заголовок і натискаємо на кнопку з потрібним нам стилем в блоці «Стилі» на вкладці «Головна».

Після того як всі заголовки розмічені за допомогою стилів можна створювати зміст. Для цього потрібно перейти на вкладку «Ссылкки», натиснути на кнопку «Зміст» і вибрати варіант «Авто збиране зміст 1» або «Авто збиране зміст 2».

Після цього в тому місці, де встановлений курсор, з'явиться зміст документа. При цьому в змісті відразу будуть вказані правильні сторінки.

Якщо після редагування документа зазначені у змісті сторінки перестануть збігатися, то вам потрібно просто натиснути на кнопку «Оновити таблицю» інформація про сторінках знову стане актуальною.

Як зробити утримання в Ворді вручну

Також ви можете зробити зміст вручну. Для цього встановіть курсор у те місце, де має знаходитися зміст, перейдіть на вкладку «Посилання» натисніть на кнопку «Зміст» і виберіть пункт «Ручне зміст».

Після цього на сторінці з'явиться зміст, який ви зможете редагувати вручну. Потрібно відзначити, що для ручного режиму створення змісту не працює автоматична підстановка номерів сторінок.

Рекламний блок