вставити формулу в Word - все про комп'ютери

Текстовий редактор Word має масу різноманітних можливостей. З його допомогою у текст можна вставляти малюнки, таблиці та інші об'єкти. Зараз же піде мова про формулах. У даному матеріалі ми докладно розповімо про те, як вставити формулу в Word.

Крок № 1. Встановіть курсор у потрібне місце.

Для початку вам потрібно встановити курсор в те місце, де б ви хотіли написати свою формулу.


Крок № 2. Відкрийте вкладку «Вставка» і знайдіть там кнопку для вставки формул.

У текстовому редакторі Word всі вставлені в документ об'єкти зібрані на вкладці «Вставка». Тут розташовані кнопки для вставки таблиць, картинок, фігур, діаграм, посилань, колонтитулів і звичайно ж формул.

Крок № 3. Вставити формулу в Word.

Далі вам потрібно натиснути на кнопку «Формула». Після цього у вибраному вами місці документа Word з'явиться невелике віконце з написом «Місце для формули». У цьому віконці ви зможете написати свою формулу в Ворді.

Крок № 4. Напишіть свою формулу за допомогою вкладки «Конструктор».

При виділенні віконця для написання формул, в програмі Ворд з'являється нова вкладка під назвою «Конструктор». На цій вкладці є всі необхідні інструменти для написання формул практично будь-якої складності. Тут є спеціальні кнопки для вставки дробів, індексів, радикалів, інтегралів, функцій і т. д.

Крок № 5. Перемістіть свою формулу інше місце.

Треба зазначити, що переміщення формули по документу досить важко, особливо якщо в документі багато тексту і інших формул. Тому найкраще писати формулу одразу в місці текстового документа, де вона повинна знаходитися. Так ви заощадите багато часу.

Але, якщо є така необхідність, то ви можете перемістити формулу. Для цього вам потрібно натиснути на ліву частину віконця з формулою і потягти формулу вгору або вниз. При цьому ви побачите як по документу побіжить курсор, який буде вказувати місце в яке буде вставлена формула. Після того як курсор потрапить в потрібне місце, вам потрібно просто відпустити ліву кнопку миші.

Невелика хитрість.

Якщо вам доводиться багато працювати з формулами, і ви часто вставляєте схожі формули в документи Ворд, то ви можете зберегти потрібні вам формули і після цього вставляти їх все в один клік. Для цього напишіть формулу в Ворді і відкрийте меню цієї формули (клацніть по стрілці вниз). У меню, виберіть пункт «Зберегти як нову формулу».

Після збереження формули ви зможете швидко вставити її за допомогою кнопки «Формула» на вкладці «Конструктор».