Шазам онлайн - знайти пісню на комп'ютер - комп'ютерна діагностикаУ цьому матеріалі я повідаю, можна знайти пісню з допомогою Shazam онлайн, як користуватися додатком Шазам, а також розповім про його аналоги на ПК. Музика є невід'ємною частиною нашого життя. Ми слухаємо улюблені мелодії будинку, дізнаємося акорди улюблених пісень на вулицях, насолоджуємося знайомими мотивами в кафе і ресторанах. Але що ж робити у тих випадках, коли ми чуємо чудову мелодію, але не знаємо ні її автора, ні назви? Тоді нам на допомогу прийде онлайн додаток Shazam, яке надасть усю потрібну інформацію про вподобаному треку і допоможе знайти пісню.


Шазам онлайн на PC


Мене зацікавила ця тема і я відібрав у наступній статті кращі онлайн сервіси для розпізнавання пісень.

Зміст статті:

 • 1 Що таке Шазам
 • 2 Як користуватися Shazam
 • 3 Що краще – Shazam, SoundHound або MusixMatch
 • 4 Shazam на ПК
 • 5 Онлайн аналоги Shazam на PC
 • 5.1 Midomi
 • 5.2 MusicBrainz Picard
 • 5.3 Tunatic
 • 5.4 AudioTag
 • 6 Висновок

 • Що таке Шазам

  Shazam – це онлайн додаток для розпізнавання та ідентифікації музики. Якщо ви не знаєте ні назви пісні, яку ви слухаєте, ні її автора, тоді ви зможете отримати цю інформацію всього за пару секунд, використавши можливості програми Шазам. Причому програма дозволяє не тільки online розпізнати музику, але і поділитися нею зі своїми друзями, подивитися її відео на Youtube і так далі.


  Знайти пісню онлайн за допомогою Шазам


  Додаток носить безплатний характер, представлено на всіх мобільних платформах (включаючи Windows Phone), кожен бажаючий може завантажити дану програму на свій мобільний пристрій і почати ним користуватися. Далі я розповім, як використовувати Шазам онлайн на комп'ютері. Все що вам необхідно для розпізнавання музики – це наявність смартфона або планшета з інтернетом.

  Нині додатком користуються більше ста мільйонів людина, і ця цифра постійно зростає. При цьому додаток отримало і значок камери, пропонуючи ідентифікацію зображень з логотипом Шазам (користувач отримає інформацію про різних акціях, зможе зчитувати QR-кодів і так далі).

  Один з розробників програми Кріс Бартон (Chris Barton) пояснив, що слово «Shazam» в лінгвістичному словнику означає вигук під час виконання будь-яких магічних речей. «Ми дійсно думаємо, що це чудове слово для тієї магічної ідентифікації музики, яку проводить наше додаток», - упевнений розробник.


  Як користуватися Shazam

 • Запустіть додаток Шазам, піднесіть ваш смартфон (планшет) близько до джерела звуку, і натисніть на більшу кнопку на центр екрану (або натисніть на кнопку «Tag Now»).
 • Додаток почне слухати (Listening) мелодію, створить її цифровий відбиток, перешле його на центральний сервер, де він буде порівняний з мільйонами треків, які знаходяться в базі даної програми.
 • Після ідентифікації додатка ви отримаєте на екрані вашого пристрою назву пісні та її виконавця, включаючи цікаву інформацію про даному треку.
 • Потім ви зможете поділитися цим результатом з іншими користувачами, подивитися відео цієї пісні на Youtube і т. д.
 • Якщо пошук не дав результатів, ви можете отримати доступ до цього запиту у розділі My Tags.
 • Що краще – Shazam, SoundHound або MusixMatch

  За результатами низки тестів програми Shazam та SoundHound залишили позаду програму, MusicMatch. Самі ж додаток Shazam і SoundHound показали приблизно однакові результати в якості розпізнавання музичних треків.


  Shazam на ПК

  Незважаючи на те, що Shazam існує виключно для мобільних платформ, його можна запустити на комп'ютері за допомогою емулятора Андроїд під назвою Bluestacks 2.

 • Скачайте емулятор з його рідного сайту, встановіть його на комп'ютер.
 • Запустіть Bluestacks 2, а потім вбийте в рядку пошуку Shazam.


  Пошук додатки Шазам


 • Емулятор пошукає дану програму, видасть вам результат, і, натиснувши на нього, ви отримаєте можливість завантажити Шазам і користуватися можливостями даного додатка (можливо, для скачування даної програми доведеться пройти ідентифікацію через аккаунт Гугл).


  Завантаження Shazam


 • Онлайн аналоги Shazam на PC

  В мережі Інтернет є ресурси, які володіють схожим до Shazam функціоналом. Серед них я б відзначив Midomi, MusicBrainz Picard, Tunatic, AudioTag та інші.

  Midomi

  Для здійснення розпізнавання музики достатньо зайти на сайт midomi.com натиснути кнопку «Click and Sing or Hum» («Натисни, а потім співай або гуді), і програма спробує розпізнати мелодію, видасть вам результат, а також запропонує переглянути кліп даної пісні на Youtube.

  MusicBrainz Picard

  Ця програма позиціонується розробниками як потужний редактор музичних файлів з функцією розпізнавання музики за допомогою допоміжного сервісу AcoustID і аналог Шазаму. При цьому я рекомендував завантажити цей додаток на ПК людям, що мають поняття про специфіку створення і редагування музичних треків.

  Tunatic

  Цей додаток Tunatic для ідентифікації музики онлайн працює в схожому з Шазам ключі. З прослуховування мелодії знімається акустичний відбиток і пересилається на сервер програми, де проводиться її порівняння з іншими треками. Якщо збіг буде отримано, то користувач отримає назву пісні і автора, а також посилання на більш детальну інформацію.

  До недоліків програми я б відніс неможливість розпізнавання класичної музики.

  Програму можна легко завантажити та встановити на свій ПК ось звідси.

  AudioTag

  Даний ресурс дозволяє завантажити на нього пісню (або дати посилання на неї), проводить її ідентифікацію, а потім видає результат. Оскільки користувач в більшості випадків не має шуканим треком, то, на мою думку, користь від AudioTag досить сумнівна.

  Висновок

  Як бачимо, онлайн додаток Шазам володіє високим рівнем функціональної корисності, при цьому на ПК є додатки (а в мережі онлайн-ресурси), які можуть скласти Шазам певну конкуренцію. Якщо ви не були знайомі з Shazam раніше, тоді придивіться до даного додатка, можливо, воно стане одним з ваших улюблених і найбільш часто використовуваних.