Способи відкрити вікно " Інсталяція та видалення програм в Windows 7 - комп'ютерна допомога


Випадково встановивши ту чи іншу програму, можна зіткнутися з проблемами, помилками, а також уповільненням роботи системи. Крім того, якщо було проінстальовано шкідливе або помилка програмне забезпечення, це може призвести до виходу з ладу операційної системи.

На сьогоднішній день, встановлюючи один додаток, можна отримати «у подарунок» цілий список непотрібних плагінів, доповнень і прикрас. А один з віджетів може до того ж виявитися клавіатурним шпигуном. Однак вручну видаляти їх вкрай не рекомендується, оскільки знайти всі необхідні файли, швидше за все, не вийде, що в кінцевому підсумку викличе проблеми із завантаженням Windows.


Навіщо вікно «Установка і видалення програм»

Для видалення встановленого софта, а також редагування переліку встановлених компонентів Windows сьомої версії існує спеціальний додаток. Оскільки видаляти файли вручну настійно не рекомендується тому, як додаток може містити цілий ряд додаткових записів і налаштувань, які неможливо знайти через пошук, потрібно скористатися штатними засобами операційної системи.

Однак ця функція використовується не тільки для видалення непотрібного, також вона необхідна для керування компонентами Windows, які можна відключити/включити при необхідності.


Фото: вкладка Видалення програм


Два способи

Існує два способи відкрити вікно установка і видалення програм Windows:


 • стандартний – спосіб, яким може скористатися кожен. Для того щоб виконати цю операцію, немає необхідності в спеціальних знаннях або навичках, досить слідувати простим інструкції нижче;
 • за допомогою команди – операційна система містить безліч опцій і додатків, кожне з яких відповідає за виконання певної дії. Скориставшись їй, можна викликати те чи інше вікно, функцію або запустити необхідне ПЗ.
 • Відео: Програми та компоненти

  Відкриття через панель управління

  найпростіший спосіб відкрити вікно установка і видалення програм Windows – це виконати наступну послідовність дій:

 • відкрити користувальницьке меню «Пуск»;


  Фото: Панель управління


 • виберіть пункт «Панель управління». Якщо він відсутній, відкрити «Всі програми» і перейти в «Службові»;
 • відкрити «Програми та компоненти».


  Фото: ЗА і компоненти Windows 7


 • що З'явилося меню і є вікно установки і видалення. Але, на відміну від Windows XP, в сьомій версії воно трохи відрізняється, в тому числі і назвою.


  Інструкція по установці Віндовс. Читати статтю, як встановити віндовс 7 з диска.

  Які є браузери для комп'ютера? Докладніше тут.

  Консоль «Виконати»

  За замовчуванням консоль «Виконати» зникла з основних опцій в меню «Пуск». Однак її можна включити лівою кнопкою миші, активувавши налаштування і поставивши галочку біля відповідного параметра. Відключили її через непотрібність, оскільки будь-яку команду в сьомій версії операційної системи можна виконати в полі пошуку інформації «Знайти».


  Фото: Консоль «Виконати»


  Крім того, можна скористатися комбінацією клавіш «Win R», яка відкриє меню швидкого запуску програм і консолей для системного адміністратора. Функція або консоль, яка називається «Виконати», дозволяє запустити будь-який виконуваний файл, а також відкрити будь-який додаток.


  Фото: комбінація клавіш «Win R»


  Причому зробити це можна декількома способами:

 • вказати точну назву в полі «Знайти»;
 • набрати призначення опції, в даному випадку «Установка» або «Видалення програм» в поле пошуку і вибрати із запропонованого системою інтуїтивно підібраного переліку;
 • у рядку «Знайти» або «Виконати» ввести ім'я команди або файлу, який потрібно запустити.
 • Ім'я служби чи команди, яка відповідає за функцію управління додатками і компонентами, – appwiz.cpl. Ви можете скопіювати та вставити в рядок пошуку. Це може допомогти в разі, якщо вірус перейменував ім'я опції в панелі управління, або ви не змогли її знайти.


  Фото: Виклик вікна управління компонентами і ЗА


  Вікно відкрите

  Після того, як одне з вищевказаних дій виконано, користувачеві надається вибір однієї з наступних функцій:

 • установка;
 • видалення програм;
 • включення або відключення компонентів.
 • Установка практично не використовується. Ця функція була введена в часи Windows 98, коли траплялися проблеми з машиною, який не міг визначитися, у якому випадку його потрібно використовувати, а в якому немає. Іноді може знадобитися для виконуваних файлів з розширенням *.exe, які створені за допомогою архіватора і просто розпаковуються, але установка не починається.


  Фото: вікно Видалення програм


  Крім того, звідси можна запустити функцію відновлення програми, у разі, якщо її установник це підтримує (часто використовується з системним і антивірусним ПЗ). Важливою опцією є установка і видалення оновлень. Вона дозволяє вибрати непотрібні і перевірочні пакети від Microsoft і видалити їх.

  Кожен користувач повинен знати, як і де можна видалити програму. Бо одна з них може бути шкідливим або збійних додатком і нашкодити роботі комп'ютера.


  Гальмує інтернет і повільно гойдаються файли. Проведіть перевірку швидкості інтернету Білайн.

  Як створити електронну пошту на комп'ютері? Відповідь тут.

  Вибираєте захист для ПК, дивіться рейтинг безкоштовних антивірусів 2014. Далі.

  Керуючи «Установкою і видаленням» в Windows 7, ви без проблем зможете розібратися, які програми й коли були встановлені, а також з легкістю знищити їх.